TH Fan Tr Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TH Fan Tr Girls

TokioHotelFanTr Kızlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

spetisyen emo

5 posters
YazarMesaj
spetisyen emo
Amatör
Amatör
spetisyen emo

spetisyen emo Empty
MesajKonu: spetisyen emo   spetisyen emo EmptyCuma Tem. 11, 2008 11:44 pm

EWET arkadaşlar ben aysu Very Happy baştan hoşbuldumm cheers kayseride yaşıyorum malesef Sad buradan NEFRET EDİYORUM.neyse sewdiğim sanatçılar:TOKİO HOTEL (demezsem hiç anlamazdınız ama neyse Razz ),cinema bizarre (kızmayınız Mad ),metallica,apocaliyptica,gerard way,tourette,lily allen,katy pherry,paramore,ashlee simpson,rihanna,duffy,electrovamp falan... Very Happy emolara bayılıyorum.çok şekerler kızcıımm giysilerimde rock ve emo tarzlarını bir arada kullanıyorum. spetisyen emo 870709 BİLL' AŞIĞIM. spetisyen emo 870709 YEMEK PİŞİRMEYİ ÇOK SEVERİM spetisyen emo 611391 spetisyen emo 904784 Bİ GÜN HEPİNİZE YAPARIM YERSİNİZ spetisyen emo 724776 Very Happy yemek TİTHANİC FİLMİNE BAYILIYORUM üüüüüüüüüüü spetisyen emo 161310 rock forever spetisyen emo 14884 sigara karşıtlarındanım SİGARAYA HAYIRR spetisyen emo 533727 EVCİL HAYVANLARI ÇÇOK SEVERİM pff DANS ETMEYE BAYILIRIM DANS KAREOGRAFİLERİ HAZIRLIYORUM tanz BENİ TANIMAK ÇÇOK ZORDUR.ÇATLAĞImdır ççok zzz sinirli değilimdir insanları ve yaşamayı çok sewiyorum. kebelek saçlarımı kızıla boyuyorum.boyum 1.70 e yakın GÜZELİMDİR. spetisyen emo 925358 HİHİHİHİHİ neyse hepinizi KOCAMANNN öpüyorum şimdiden hoşbulduk tekrar öp ha bu arada palyaçolardan ççok korkarım clown Very Happy

BİLL KAULİTZ SENİ SEVİYORUM... spetisyen emo 200690 üü spetisyen emo 615989 aaa muaj yazıı puccaÇ: kalp lovee pucca
queen A_Y_S_U <3 BİLL king
spetisyen emo
Amatör
Amatör
spetisyen emo

spetisyen emo Empty
MesajKonu: spetisyen emo   spetisyen emo EmptyCuma Tem. 11, 2008 11:49 pm

spetisyen emo demiş ki:
EWET arkadaşlar ben aysu Very Happy baştan hoşbuldumm cheers kayseride yaşıyorum malesef Sad buradan NEFRET EDİYORUM.neyse sewdiğim sanatçılar:TOKİO HOTEL (demezsem hiç anlamazdınız ama neyse Razz ),cinema bizarre (kızmayınız Mad ),metallica,apocaliyptica,gerard way,tourette,lily allen,katy pherry,paramore,ashlee simpson,rihanna,duffy,electrovamp falan... Very Happy emolara bayılıyorum.çok şekerler kızcıımm giysilerimde rock ve emo tarzlarını bir arada kullanıyorum. spetisyen emo 870709 BİLL' AŞIĞIM. spetisyen emo 870709 YEMEK PİŞİRMEYİ ÇOK SEVERİM spetisyen emo 611391 spetisyen emo 904784 Bİ GÜN HEPİNİZE YAPARIM YERSİNİZ spetisyen emo 724776 Very Happy yemek TİTHANİC FİLMİNE BAYILIYORUM üüüüüüüüüüü spetisyen emo 161310 rock forever spetisyen emo 14884 sigara karşıtlarındanım SİGARAYA HAYIRR spetisyen emo 533727 EVCİL HAYVANLARI ÇÇOK SEVERİM pff DANS ETMEYE BAYILIRIM DANS KAREOGRAFİLERİ HAZIRLIYORUM tanz BENİ TANIMAK ÇÇOK ZORDUR.ÇATLAĞImdır ççok zzz sinirli değilimdir insanları ve yaşamayı çok sewiyorum. kebelek saçlarımı kızıla boyuyorum.boyum 1.70 e yakın GÜZELİMDİR. spetisyen emo 925358 HİHİHİHİHİ neyse hepinizi KOCAMANNN öpüyorum şimdiden hoşbulduk tekrar öp ha bu arada palyaçolardan ççok korkarım clown Very Happy

BİLL KAULİTZ SENİ SEVİYORUM... spetisyen emo 200690 üü spetisyen emo 615989 aaa muaj yazıı puccaÇ: kalp lovee pucca
queen A_Y_S_U <3 BİLL king
bu arada bu sitede olan en iyi arkadaşım kankim aşkım aysuma ''AYSU SSENİ ÇÇOK SEVİYORUM!!'' spetisyen emo 975565 spetisyen emo 870709
||aDReNaLiN||
Amatör
Amatör
||aDReNaLiN||

spetisyen emo Empty
MesajKonu: Geri: spetisyen emo   spetisyen emo EmptyC.tesi Tem. 12, 2008 6:15 pm

ayy sende gelmişsin buraya bitanem yemek pişirmeyide severmiş canım benim santa

hoşgeldiin meleğimm .. flower
ß!LL^Li ßéßéNq
Moderatör
Moderatör
ß!LL^Li ßéßéNq

spetisyen emo Empty
MesajKonu: Geri: spetisyen emo   spetisyen emo EmptyC.tesi Tem. 12, 2008 6:28 pm

cb*ci bi insan daha..xD
hoşgeLdin canım...
spetisyen emo
Amatör
Amatör
spetisyen emo

spetisyen emo Empty
MesajKonu: Geri: spetisyen emo   spetisyen emo EmptyC.tesi Tem. 12, 2008 11:51 pm

HOŞBULDUKK. ewet cb yi de çook seviyorum ama TOKİO HOTEL in yeri bende farklı.(anlarsınız ya:)Smile

ayrıca ben buyum resmimi koydum nasılım??? cherry
||aDReNaLiN||
Amatör
Amatör
||aDReNaLiN||

spetisyen emo Empty
MesajKonu: Geri: spetisyen emo   spetisyen emo EmptyPaz Tem. 27, 2008 5:41 pm

süpersin bebeim lovee
xXfledermausXx
[Admin]
[Admin]
xXfledermausXx

Nerden : >>bakkaL amcanın ordan sağa dönünce karşına çıkan iLk şatonun 4. katından xD

spetisyen emo Empty
MesajKonu: Geri: spetisyen emo   spetisyen emo EmptySalı Tem. 29, 2008 6:22 pm

merhaba Aysu...
aramiza hosgeldin...
sana sitede iyi eglenceler fakat mesajlarinda bu kadar cok ifade kullanmazsan iyi olur spetisyen emo 469694
spetisyen emo
Amatör
Amatör
spetisyen emo

spetisyen emo Empty
MesajKonu: Geri: spetisyen emo   spetisyen emo EmptyPerş. Tem. 31, 2008 2:34 pm

tmm kullanmam bidaha kullanmamak en iyisi zaten bencede
ŞeboisTH
[ŞeBoiSt MoD]
[ŞeBoiSt MoD]
ŞeboisTH

spetisyen emo Empty
MesajKonu: Geri: spetisyen emo   spetisyen emo EmptyCuma Ağus. 15, 2008 8:05 pm

Öncelikle hoşgeldin canım.
Senden rica ediyorum mesajlarını büyük harfle yazma ve Türkçe'nin kurallarına uy.
İyi eğlenceler.

spetisyen emo
1 sayfadaki 1 sayfası