TH Fan Tr Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TH Fan Tr Girls

TokioHotelFanTr Kızlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

bu kadarına pes doğrusu !!

4 posters
YazarMesaj
||aDReNaLiN||
Amatör
Amatör
||aDReNaLiN||

bu kadarına pes doğrusu !! Empty
MesajKonu: bu kadarına pes doğrusu !!   bu kadarına pes doğrusu !! EmptyPtsi Haz. 30, 2008 5:13 pm

Bu olay Bursa’da olmuş.
17 yaşında bi genç kız aniden ölmüş. Aile perişan olmuş ama n’apsınlar, kızı defnetmişler taabi. Aradan bi’kaç gün geçmiş. Baba kızını rüyasında görmüş. Kız sürekli titriyomuş ve “Çok üşüyorum baba. Yalvarırım üstümü ört” diyomuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. “Gül gibi evladımı kaybettim. Rüyama giricek tabii” diye düşünmüş. Karısının üzülmemesi için de ona hiç bişey söylememiş. Ama ertesi gece, sonraki gece, daha sonraki gece, hep aynı rüya: “Çok üşüyorum baba. N'olur üstümü ört!”

Baba bi gece yine aynı rüyayı görürken kan ter içinde uyanmış. Dayanamamış, karısının, “Nereye bey bu saatte?” demesine aldırmadan sokağa fırlayıp soluğu mezarlıkta almış. Kızının mezarına gelince ne görsün? Mezar açık ve bomboş! Adam ne yaptığını bilmez bi halde mezarlık bekçisinin kulübesine yönelmiş. Allahım, o an gördüğüne yürek dayanmaz… Bekçi resmen kıza tecavüz ediyomuş! Meğer bu aşşağılık herif her zaman, yeni gömülen ölülere belli bi süre bunu yaparmış...

yine [[ALINTIDIR]]

bu adam resmen .............tövbe tövbe kızgınn
_Another_Love_
chatlaq mod
chatlaq mod
_Another_Love_

MesajKonu: Geri: bu kadarına pes doğrusu !!   bu kadarına pes doğrusu !! EmptyPtsi Haz. 30, 2008 5:34 pm

Tüylerim diken diken oldu yaa...
spetisyen emo
Amatör
Amatör
spetisyen emo

MesajKonu: Geri: bu kadarına pes doğrusu !!   bu kadarına pes doğrusu !! EmptyC.tesi Tem. 12, 2008 2:53 pm

küfür edecem olmayacak şer...fsiz adam ölülerede saygısı yok muş hiç ben olsan korkardım.
Bittercix
Aday
Aday
Bittercix

Nerden : Makarna tabağndan dicem ama nie sorduğunu anlamadm istemeye mi gelcen x)

MesajKonu: Geri: bu kadarına pes doğrusu !!   bu kadarına pes doğrusu !! EmptyC.tesi Tem. 12, 2008 5:22 pm

bunu nası yapar ya terbiyesiz

bu kadarına pes doğrusu !!
1 sayfadaki 1 sayfası