TH Fan Tr Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TH Fan Tr Girls

TokioHotelFanTr Kızlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Rüzgarım Benim...

2 posters
YazarMesaj
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Amatör
Amatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

Nerden : Tokio Caddesi Hotel Sokak No:483 Kat:3 Daire:4 ALmanya/BerLin

Rüzgarım Benim... Empty
MesajKonu: Rüzgarım Benim...   Rüzgarım Benim... EmptyPaz Haz. 15, 2008 10:49 pm

Rüzgar...

Rüzgar öyLe güzeLdir ki bazen...İnsanı üşütür...BazıLarına ise rahatLık verir....En azından içini sadece o anLık bir rahatLık kapLar...BunLardan biride benim....Rüzgar....BazıLarı benim gibi önemsemeyebiLirLer rüzgarı...Ama ben önemsiyorum....Rüzgar benim için büyük bir anLam taşıyor....Sadece beni o anLık rahatLatması biLe yetiyor bana....Hava soğuk oLsa biLe o güzeL ve soğuk rüzgarı içimde hissetmek istiyorum...Üşüsem biLe katLanıyorum buna...Çünkü rahatLatıyor içimi....Canım sıkkınsa veya kötüysem sanki rüzgara içimi döküyormuş gibi rahatLıyorum onunla.Araba da yoL
aLırken i-pod^umdan bir şarkı seçiyorum ve arabanın penceresini sonuna kadar açıp tenimde hissediyorum o rüzgarı...

Bazen deniz kıyısında gezerken ceketimin fermuarını açıp tekrar hissediyorum o güzeL duyguyu içimde....Yine,sadece bir an için rahatLıyorum...Ama rüzgarLa kendimi iyi hissediyorum...Sanki içimdeki bütün dertLeri,bütün üzüntüLeri...Hepsini...Hepsini bir anda o soğuk esintisiyLe içimden koparıp atıyor...Derin bir nefes aLıp rahatLamamı sağLıyor....

Bir arabada uzun
yoLcuLuk yaparken ne yaparsınız?Sanırım bu hepimizin aynı...Uyumak...Uzun bir yoLcuLuka mutLaka hepimiz uyuyoruz...Ama ben...Ben uyuyamıyorum...Sanki rüzgarsız oLmuyor...En azından onun bir yerden bana geLdiğini biLmek istiyorum...Yine içimin rahatLamasını istiyorum...Her zaman uyumadan önce arabanın penceresini açıp o soğuk ama bir o kadarda güzeL rüzgarda uyumak istiyorum...

Aynı şekiLde akşamLarı yatağımda uyurken de...Bana her zaman bir yerLerden o rüzgarı geLiyor...Ya penceremden ya da vantiLatörümden...Yine onu hissediyorum...

İşte bu benim önemsediğim şey...BazıLarınız abartıyor diyebiLir ama ben böyLe düşünüyorum....Çünkü bunLarı yaşayıpta anLatıyorum...Buraya ne kadar yazmış oLsamda yine size o duyguyu veremiyorum...Çünkü o duygu anLatıLamaz...Ancak yaşanır...GeLin sizde bir gün rüzgarLı bir havada rüzgara sırtınızı dönmeyin...OnunLa yüz yüze karşıLaşıp o duyguyu kendinizde hissedin...En azından bir deneyin...Ne oLduğunu sizde anLayacaksınız..
Bittercix
Aday
Aday
Bittercix

Nerden : Makarna tabağndan dicem ama nie sorduğunu anlamadm istemeye mi gelcen x)

Rüzgarım Benim... Empty
MesajKonu: Geri: Rüzgarım Benim...   Rüzgarım Benim... EmptyC.tesi Tem. 12, 2008 3:58 pm

hak veriyorum bende senin gibi düşünüyorum ve rüzgar bana çok farklı duygular yaşatıyor.Rüzgarda yürürken kendimi çook mutlu hissediyorum saçlarımın uçuşması bile kendimi mutlu etmeme yardım ediyor böyle bir havada Smile Vee Rüzgarda şarkı söylemek yürüyerek işte bu mükemmel bir şey oluyor Smile

Rüzgarım Benim...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bunlar da benim ...