TH Fan Tr Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TH Fan Tr Girls

TokioHotelFanTr Kızlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

tombilge =)

+4
xXfledermausXx
ß!LL^Li ßéßéNq
bill_nida
tombilge
8 posters
YazarMesaj
tombilge
Aday
Aday

tombilge  =) Empty
MesajKonu: tombilge =)   tombilge  =) EmptyCuma Haz. 13, 2008 1:15 am

Başlıklara Nickler yazılıyor..!!

Hopeless!

Hepinize selamlar ben BİLGE 1991 temmuz doğumluyum.lise 3 e gidiyorum..bi anadolu lisesinde sayısal öğrencisiyim..kimya dersine taparım..ingç ve alm. görüyorum ama ikisi de çok iyi saylmaz...yengecim ve duygusallığı haricinde bütün özelliklerini taşırım..herkes biraz ..-özürdileyerek söylüyorum- odun olduğumu düşünür..boyum 1,71..ne uzun ne kısa

adım bilge ama bana belit denmesinden hoşlanırım....th i 1 seneyi aşkın bi süreden beri çok sıkı bi şekilde takip ediyorum..şarkılarına tapıyorum....tombilge olarak kayıt olduğuma göre bunu fazla açmaya gerek yok..sadece sevgilimin bu durumu kıskandığını söylesem olur..

yapmaktan hoşlanmadığım şeyler..elektrik alamadığım kişilerle konuşmak.....bu beni çileden çıkartıyo...ondan sonracııma başkasını satmak ki böyleleri çook var..ve arkamdan iş evrilmesine sinir oluyorum..en önemlisi de sinirliysem ve karşımdaki beni dinlemeden giderse o kişinin işi bitmiş demektir...

sevdiğim sanatçılar..th i söylememe gerek yok.(söyledim bile Very Happy ).....rihanna...delta goodrem....hiç alakası olmasa da aerosmith...natasha bedingfield..nelly furtado..belki bu da dinlenir mi diyceksiniz ama hayatımın kadını natalia oreiro ondan vazgeçemem...kendimi bildim bileli bu kadını dinliyorum....bu kadar..

yani çoğunluk olarak R & B dinleri..sesimin güzel olduğunu söylerler..aslında biraz iyidir övünmek gibi olmasın..ne kadar ingilizce çok bilmesemde ing.şarkıları hemen ezberleme gibi bi yeteneğim var..ing. şarkı söylemeye bayılırım....evde kendi kendime aptalca dans ederim..

özentilere ve ikiyüzlülere hayır..zaten ikisi de hemen hemen aynı anlama geliyo..tom u seviyorum bazen kıskanıyorum ama ne bileyim fazla hayalci olmamak lazım..ben tom um bill in gusu ya da geo nun peşinde bi hayal dünyasına soyunup onları göremedim diye hayattan soğuyan arkadaşlara sadece bunu yapmayın ve gerçek hayata dönün diyorum.

bi de hakarete dayanamam..ne kadar kaba kuvvete karşı olsam da benim de bi sınırım var bi kaç kişiyi yamultmuşluğum da var . yanlış anlamayın tamamen yanlış bi davranış sadece sabır meselesi...

2009 öss kurbanlarındanım allah bana sabır versin..biraz hırslıyımdıy sınav zamanları odama kapanırım yemek haricindeve wc haricinde pek çıkmam..deyimi yerindeyse soyutlanırım.oks de de öyle olmuştu.....hedefim ege üni. diş hekimliği..inş. olur..

pek arkadaşım yoktur ama nasıl oluyosa arkadaş canlısı biriyimdir..bu sanırım kimseye güvenmememden kaynaklanıyo..

HAYAT FELSEFEM: ben her söylediğimi düşünmek zorunda değilim..ama sen benimle konuşurken düşünmek zorundasın....( sözüm meclisten dışarı ama genelde bunu uygularım:)

biraz uzun oldu galiba..

umarım daha fazla tanışma konuşma fırsatı buluruz
tombilge
Aday
Aday

tombilge  =) Empty
MesajKonu: Geri: tombilge =)   tombilge  =) EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 12:26 am

hadi yaa pardon o zaman ben siteye girdiğim gibi tanışmak istedim..bua dikkat etmemişim uyarı için sağol
bill_nida
Moderatör
Moderatör
bill_nida

tombilge  =) Empty
MesajKonu: Geri: tombilge =)   tombilge  =) EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 9:33 am

Canım Hoşgeldin ...

Bende Nida..

iyi eğlenceler..
http://beyoncefantr.com/
ß!LL^Li ßéßéNq
Moderatör
Moderatör
ß!LL^Li ßéßéNq

tombilge  =) Empty
MesajKonu: Geri: tombilge =)   tombilge  =) EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 11:05 am

hoşgeLdin canım ben yağmur...
iyi eğLenceLer...Smile
xXfledermausXx
[Admin]
[Admin]
xXfledermausXx

Nerden : >>bakkaL amcanın ordan sağa dönünce karşına çıkan iLk şatonun 4. katından xD

tombilge  =) Empty
MesajKonu: Geri: tombilge =)   tombilge  =) EmptyPtsi Haz. 16, 2008 9:30 am

hoşgeLdin BiLge!
ben de Nisa (:
Aerosmith^i ben de dinLiyorum Smile
iyi eğLenceLer
Smile
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Amatör
Amatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

Nerden : Tokio Caddesi Hotel Sokak No:483 Kat:3 Daire:4 ALmanya/BerLin

tombilge  =) Empty
MesajKonu: Geri: tombilge =)   tombilge  =) EmptyPtsi Haz. 16, 2008 2:21 pm

Merhaba hoşgeLdin bende yasemin Very Happy

İyi eyLenceLer
_Another_Love_
chatlaq mod
chatlaq mod
_Another_Love_

tombilge  =) Empty
MesajKonu: Geri: tombilge =)   tombilge  =) EmptyPtsi Haz. 16, 2008 6:12 pm

Hoşgeldin Bilge^cimm. Ben de Özge. İlk üyeliğinden itibaren dikkatimi çektin... Kanım kaynadı sana tombilge  =) 6933 İyi eğlenceler canım üü
_VaNgUaRd_RoCk_
[Admin]
[Admin]
_VaNgUaRd_RoCk_

tombilge  =) Empty
MesajKonu: Geri: tombilge =)   tombilge  =) EmptySalı Haz. 17, 2008 1:14 pm

_Another_Love_ demiş ki:
Hoşgeldin Bilge^cimm. Ben de Özge. İlk üyeliğinden itibaren dikkatimi çektin... Kanım kaynadı sana tombilge  =) 6933 İyi eğlenceler canım üü
Aynen katıLıyorum tombilge  =) 6933
https://thfantrgirls.yetkin-forum.com
TomKoliiq
Aday
Aday
TomKoliiq

tombilge  =) Empty
MesajKonu: Geri: tombilge =)   tombilge  =) EmptySalı Haz. 17, 2008 10:26 pm

Hosgeldün cnm bende Gökçe [€na] İyi forumlar kalp
tombilge
Aday
Aday

tombilge  =) Empty
MesajKonu: Geri: tombilge =)   tombilge  =) EmptyCuma Haz. 20, 2008 3:28 pm

hepinize çok teşekkür ediyorum benim de size kanım kaynadı umarım çok eğlenirim.. puccaÇ:

tombilge =)
1 sayfadaki 1 sayfası