TH Fan Tr Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TH Fan Tr Girls

TokioHotelFanTr Kızlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sonsuzluğa Giden Yolda...

3 posters
YazarMesaj
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Amatör
Amatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

Nerden : Tokio Caddesi Hotel Sokak No:483 Kat:3 Daire:4 ALmanya/BerLin

Sonsuzluğa Giden Yolda... Empty
MesajKonu: Sonsuzluğa Giden Yolda...   Sonsuzluğa Giden Yolda... EmptyC.tesi Mayıs 31, 2008 5:17 pm

Sonsuzluğa Giden Yolda... Zeyneep38kara9fbv3

Sonsuzluğa giden yolda beni kim geri çekti ha?Sonsuzluğa giden yolda beni kim korudu?-Sen-İşte sen korudun beni meleğim...Sen beni geri çekip kurtardın meleğim...Gerçek bir melek olmamamı ve uçup gitmememi isteyen sendin...Ve senin için kaldım meleğim...Bana yaşattığın onca güzel anıdan ve onca güzel şeyden sonra sence gitmek kolay mı?-tabiki hayır-Peki sence...Sence sevmek kolay mı?...

Ben senin için bitmedim aşkım...Ben senin için son olmadım aşkım...Tanrı^ya hep yalvardım...Bir gün seni göriyim diye...Tanrı^ya hep yalvardım...Seninle sonsuz olayım diye...Peki şimdi oldu mu sence?-Sence evet ama bence hayır!-Neden dersen...Seninle birgün yaşadım mı gerçek aşkı?Senin bana duyduğun aşkı hissettim mi yüreğim de?-Hayır...Tekrar ve tekrar hayır-Peki sen beni madem sevmedin madem gerçek aşkı yaşamadım...Neden bitmedim ki ben?Neden senin için bitmedim?Bilmiyorum...Nedenini ben bile bilmiyorum...Sanırım kendime acı çektirmeyi seviyorum...Senin aşkını hatırladıkça yüreğime hançer saplamayı seviyorum...Ama artık karar verdim...Senin ve benim için gidiyorum...Hem burada kalsam ne olucak?Sen benim yaşadığımı bile bilmiyorsun ki...E o zaman?Hala ne duruyorum burda?...Yapamıyorum ama...Olmuyor işte...Ölüme yaklaşmaya çalıştıkça sanki o geriye gidiyor...Benden kaçıyor sanki...Sanki biri bana gitmememi ve senin için kalıp savaşmamı söylüyor...Peki kim bu?Bunları bana söyleyen kim?...-Kalbim-Bunları söyleyen kalbim...Peki senin kalbin ne diyor?İşte sorunda bu ya?Bunu kimseler bilmiyor...Ne sen nede ben...

Seni sevdiğimi kimsenin bilmesini istemiyorum...Sadece ikimizin bilmesini istiyorum...Ama şu anda sen bile bilmiyorsun...Yalnızca ben biliyorum bunu...Hep içime atıyorum aşkımı...Belkide sorun burdadır...Belkide aşkımı içime atarak yanlış yapıyorumdur-Kim bilir?-...Peki ya söylersem ne olacak?Çok mu kâle alıcaklar?-Sadece gülüp geçicekler-Benim deli olduğumu düşünüp alay edicekler-Kim anlayabilir ki sana olan aşkımı?Kim anlayabilir?Ben bile sana nasıl aşık olduğumu bilemezken kim anlayabilir?...Belki o,belki bu...Anladım deseler ne olacak?Nereye kadar anlıyacaklar bunu?-İşte bunun için anlatmıyorum...Anlıyor musun?-Kalbimde kimseler bilemez bunu...Onun için kalbimde saklıyorum aşkımı...Kimseye de göstermiyorum...Belki bir gün gelir-Kim bilir yıllarca kalbimde sakladığım aşkımı sana gösteririm...-O zaman işte sadece ikimiz bilmiş oluruz...İşte o zaman beraber oluruz...-Peki ya sen beni sevmezsen?Ya benim seni sevdiğim gibi sende beni sevmezsen?O zaman ben ne yaparım biliyor musun?-Biterim...İşte o zaman biterim...Dünya^ya ve sana elveda ederim...Ve beni hiç kimse durduramaz...Sen bile....Zaten sen beni sevmedikten sonra ne önemi kalır Dünya^nın?Ben Dünya^da tek seni seviyorum aşkım...Tek seni...Ya sen beni sevmezsen?Dünya^da başka tutunacağım güvenip seveceğim kimsem olmaz...İşte o zaman benim içinde her şey bitmiş demektir...Her şey...Şu ana kadar senin sevginle yaşadım ve halada yaşamaya devam ediyorum...Sen benim her şeyimsin...

HERŞEYİM SENSİN....

RESİMDEKİ ŞİİR KENDİ ESERİMDİR
_VaNgUaRd_RoCk_
[Admin]
[Admin]
_VaNgUaRd_RoCk_

MesajKonu: Geri: Sonsuzluğa Giden Yolda...   Sonsuzluğa Giden Yolda... EmptyPtsi Haz. 02, 2008 9:53 pm

kaLemin çok KuvvetLi (edebiyatçı gibi konuştum Very Happy )
Hoşuma gitti yani.. Sonsuzluğa Giden Yolda... 615989
devam et sen edebiyata aaa
https://thfantrgirls.yetkin-forum.com
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Amatör
Amatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: Sonsuzluğa Giden Yolda...   Sonsuzluğa Giden Yolda... EmptyPtsi Haz. 02, 2008 9:57 pm

xD evet devam edicem edebiyata merak etme xD xD

Neyse hoşuna gitmesine sevindim zuha
shrgrgl
Edebi Mod
Edebi Mod
shrgrgl

MesajKonu: Geri: Sonsuzluğa Giden Yolda...   Sonsuzluğa Giden Yolda... EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 2:49 pm

Çok güzel yazmışsın canım.. Tebrikler
http://sweetdreams-shr.blogspot.com/
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Amatör
Amatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

MesajKonu: Geri: Sonsuzluğa Giden Yolda...   Sonsuzluğa Giden Yolda... EmptyPaz Haz. 15, 2008 10:14 pm

Çok teşekkürLer canım Embarassed

1 sayfadaki 1 sayfası