TH Fan Tr Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TH Fan Tr Girls

TokioHotelFanTr Kızlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Yarışma Alanı!! ((duyuru var-ilk mesaja bakın!!))

4 posters
YazarMesaj
hopeless!
Moderatör
Moderatör
hopeless!

Yarışma Alanı!! ((duyuru var-ilk mesaja bakın!!)) Empty
MesajKonu: Yarışma Alanı!! ((duyuru var-ilk mesaja bakın!!))   Yarışma Alanı!! ((duyuru var-ilk mesaja bakın!!)) EmptyCuma Mayıs 23, 2008 8:38 pm

Yarışma alanında ;

Ayın moderatöründe ve Ayın üyesinde 2.Ay BAŞLADII

Oylarınızı bekliyoruz kızlar..

Ayrıca;

Banner yarışması AÇIKLANDII!

Arkadaşlar bence ele alınması gerekn bir konu..Sorun yarışma alanıyla alakalı.. oraya Öncü'm ile kararlaştırıp ;

-Ayın Moderatörü
-Ayın Üyesi
-Banner yarışmaları adlı 3 konu açıldı..

Beni rahatsız eden birçok üyenin ilgilenmemesi..O kadar zor değil arkadaşlar bir üyeye oy vermek bu kadar zor değil..Ve o konular orda resmen 1,5 -2 aydır duruyor lütfen arkadaşlar bir bakalım.. siteyi geliştirmek adına..

Onuda geçtim..Banner yarışması bu site için önemli bir şey sonuçta görünüşü etkileyecek.. Siteye bir grafikçi lazım bence..Banner ve benzeri çalışmalar yapabilecek olan..Aslında ben yapmaya başladım site için bir tane ama yinede sürekli yapabileceğimi sanmıyorum siteye mümkünse photoshop bilen bir grafikçi lazım.....

konu saçma gelirse kilitlene bilir...

En son hopeless! tarafından C.tesi Haz. 21, 2008 8:29 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
_VaNgUaRd_RoCk_
[Admin]
[Admin]
_VaNgUaRd_RoCk_

MesajKonu: Geri: Yarışma Alanı!! ((duyuru var-ilk mesaja bakın!!))   Yarışma Alanı!! ((duyuru var-ilk mesaja bakın!!)) EmptyCuma Mayıs 23, 2008 8:54 pm

Şaçma değil aksine tam da ben böyle bir konu açmayı düşünüyordum merve..!!
Evet kimse ilgilenmiyor sadece yapacaklarınız oy vermek katlım yapmak tamam diğer yarışmaların bazıları yetenek gerektiriyor ama oy vermek çok mu zor lütfen arkadaşlar oy kullanalım..!!
Özellikle moderatörler sizlerin bazıları bile ilgilenmiyor konularla..!!
Lütfen uyarımız dikkate alın..!!Burayı aktifleştireLimm..!
https://thfantrgirls.yetkin-forum.com
LoLi*Star*
[Admin]
[Admin]
LoLi*Star*

MesajKonu: Geri: Yarışma Alanı!! ((duyuru var-ilk mesaja bakın!!))   Yarışma Alanı!! ((duyuru var-ilk mesaja bakın!!)) EmptyCuma Mayıs 23, 2008 9:10 pm

haklısın sonuna kadar canım..ilgilenmiyorlar hiç..böyle yapcaksanız o bölümü kaldıralım o zaman biz sizin iyiliğiniz için yapıyoruz..alt tarafı oy vermek..çok mu zor bir mesaj göndermek..
hopeless!
Moderatör
Moderatör
hopeless!

MesajKonu: Geri: Yarışma Alanı!! ((duyuru var-ilk mesaja bakın!!))   Yarışma Alanı!! ((duyuru var-ilk mesaja bakın!!)) EmptyCuma Mayıs 23, 2008 9:11 pm

Sağol Öncü'm...

Kalp kalbe karşı derler zuha

Neyse işin kısası lütfen ilgilenelim arkadaşlar ve üyelerde problem yaşanıyor resmen paylaşım bulunanların birçoğu mod. üyeler lütfen sizde dikkat edin..!!

Sağol canım desteğin için ..Bölüm kalkmasın site için iyi olucak çünkü peki grafikere ne diyosunuz bannerlar ve site için yapılacak grafikler için sizcede ihtiyaç yok mu ?
LoLi*Star*
[Admin]
[Admin]
LoLi*Star*

MesajKonu: Geri: Yarışma Alanı!! ((duyuru var-ilk mesaja bakın!!))   Yarışma Alanı!! ((duyuru var-ilk mesaja bakın!!)) EmptyCuma Mayıs 23, 2008 9:16 pm

tabiki var =)

photoshop*tan hiç anlamamki..
keşke bilsem..Sad

zaten ben bölüm hemen kaldırılsın demedim..

eğer böyle devam ederse durmasının bir manası yok bence..:/
hopeless!
Moderatör
Moderatör
hopeless!

MesajKonu: Geri: Yarışma Alanı!! ((duyuru var-ilk mesaja bakın!!))   Yarışma Alanı!! ((duyuru var-ilk mesaja bakın!!)) EmptyCuma Mayıs 23, 2008 9:22 pm

Anladım canım... Very Happy
hopeless!
Moderatör
Moderatör
hopeless!

MesajKonu: Geri: Yarışma Alanı!! ((duyuru var-ilk mesaja bakın!!))   Yarışma Alanı!! ((duyuru var-ilk mesaja bakın!!)) EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 12:41 pm

Yarışma alanında ;

Ayın moderatöründe ve Ayın üyesinde 2.Ay BAŞLADII

Oylarınızı bekliyoruz kızlar..

Ayrıca;

Banner yarışmasında resimler konuldu oylama BAŞLADII
bill_tom-duygu
Aday
Aday
bill_tom-duygu

MesajKonu: Geri: Yarışma Alanı!! ((duyuru var-ilk mesaja bakın!!))   Yarışma Alanı!! ((duyuru var-ilk mesaja bakın!!)) EmptyPtsi Haz. 16, 2008 8:28 pm

Dostum ben birşey anlamadım yine Very Happy Sad neye oy vericez Question Shocked

Yarışma Alanı!! ((duyuru var-ilk mesaja bakın!!))
1 sayfadaki 1 sayfası