TH Fan Tr Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TH Fan Tr Girls

TokioHotelFanTr Kızlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Çocukken yaptığınız delilikler..?

+9
_VaNgUaRd_RoCk_
ŞeboisTH
bill_nida
thtomth
hopeless!
xXfledermausXx
Nenny
LoLi*Star*
GiPo=)
13 posters
YazarMesaj
GiPo=)
Moderatör
Moderatör
GiPo=)

Çocukken yaptığınız delilikler..? Empty
MesajKonu: Çocukken yaptığınız delilikler..?   Çocukken yaptığınız delilikler..? EmptyCuma Mart 28, 2008 8:51 pm

Elbet herkezin çocukken yaptığı komik ve delice şeyler vardır Smile ...:::

Biz yolda barikat kurup arabaları durdururduk..Bazıları arabadan inerdi.. kestane ve defne ağacındaki o küçük yeşil şeylerden atardık Smile Hatta bir keresinde arkadaş kestaneleri sert fırlatınca kovaladılar bizi karı koca birileri Very Happy Hiç unutmuyorum o günü mahalleyi bi 3-4 kez turlamıştık Smile

Daha var birşeyler ama şuanda aklımda değiller hatırladıkça yazarım Smile
LoLi*Star*
[Admin]
[Admin]
LoLi*Star*

MesajKonu: Geri: Çocukken yaptığınız delilikler..?   Çocukken yaptığınız delilikler..? EmptyCuma Mart 28, 2008 9:28 pm

ipom biz kucukken sizin bahcede bebeklerimizi indirip oyunlar oynardik Laughing

sonra incik boncuk yapip onlari satmaya calisirdik..cocuk akli iste..

sonra hirsiz polis aynardik..ben hizli kosamazdim..sen bana hizli kosmayi ogretmistin..kiz kadir vardi..cok komikti yaa..erkek olmasina ragmen heo bizle takilirdi..cocugun hic erkek arkadasi yoktu..kadirin dogum gununde hep kiz vardi..bir tane bile erkek yoktu..neyse..

daha cok var animiz lpom..aklima geldikce yazarim.. pucca
LoLi*Star*
[Admin]
[Admin]
LoLi*Star*

MesajKonu: Geri: Çocukken yaptığınız delilikler..?   Çocukken yaptığınız delilikler..? EmptyCuma Mart 28, 2008 9:34 pm

sey geldi aklima..sizin bahcede mangal seyinde misir patlatmaya calisirdik wooww wooww ayy cok komikti..birde ezgime bisi yapmistik..hani benim yabanci kuzen varya..onun bi sozu vardi..simdi soylemiyim burda..anlamisindir umarim...ezgim bizi bol bol annesine sikayet ederdi..ayyy sonra sizin bahcenin duvarinda boylarimizi olcup yazardik..gene en uzunlarimiz sendin.. ahh ahh eski gunler..anilarim depresti wooww wooww
GiPo=)
Moderatör
Moderatör
GiPo=)

MesajKonu: Geri: Çocukken yaptığınız delilikler..?   Çocukken yaptığınız delilikler..? EmptyCuma Mart 28, 2008 9:47 pm

Kahrolası ben king heryerden çıkyıorum Maaşallah Very Happy çocuk aklımıza kurban olsunlar bizim Very Happy Daha böyle manyakça yaptığın şeyler yokmu Smile daha küçükken falan.. Smile
LoLi*Star*
[Admin]
[Admin]
LoLi*Star*

MesajKonu: Geri: Çocukken yaptığınız delilikler..?   Çocukken yaptığınız delilikler..? EmptyCuma Mart 28, 2008 10:23 pm

hsadjkhasdjws xD xD

aklıma şey geldi bide;

4-5 yaşlarında bütün kuzenler bizde..körebe oynuyoruz şimdi..ben ablamın peşine takıldım..kuzende ebe..gözleri kapalı tabi..benimde herhalde çok çişim geldi..ablamla saklanırken heyecandan onun üstüne oturup çişimi yapmışım wooww wooww ayyy çok komik bişi...bide salonun tüllerinden kendime gelinlik yapardım..uzunlardı..bide beyazlarya..off öyle resimlerim var çok komik...
Nenny
xXxVampir ModxXx
xXxVampir ModxXx
Nenny

MesajKonu: Geri: Çocukken yaptığınız delilikler..?   Çocukken yaptığınız delilikler..? EmptyCuma Mart 28, 2008 11:32 pm

Ben çocukken anneannemin maşa örtüsünden filan kendime etek yapardım xD Artık büyÜyünce belime yetişmemeye başlamıştı o zamanda çok sinirlenip , örüyü yırtmıştım xD
Başka da bi yaramazlığımı hatırlamıyorum ben çok usluydum desem yalan olur Very Happy
Bi kerede bahçede oynarken komşunun saksısını kırıp kaçmıştım Very Happy
Bide en çok yan komşumuzun bahçesinden geçerken çitleri demirdi , elime bi sopa alıp sürte sürte geçerdim xD Çok kızardı komşumuzda . Ama yinede severdi beni Smile
xXfledermausXx
[Admin]
[Admin]
xXfledermausXx

Nerden : >>bakkaL amcanın ordan sağa dönünce karşına çıkan iLk şatonun 4. katından xD

MesajKonu: Geri: Çocukken yaptığınız delilikler..?   Çocukken yaptığınız delilikler..? EmptyC.tesi Mart 29, 2008 11:43 am

ayy ben gerçekten usLuymuşum ama tabiki saçmaLıkLarım çok!!
ben de babaannem bakıyodu bana onun tüpLerin üzerine örtüLen bi tüLü varmış.onu üstüme geçirirmişim sonra da şarkı açıp oynarmışım,babaannemLe dedeme de para taktırırmışım!! wooww
ımm bide okuLda beden dersLerinde ruhsar^cıLık oynardık!!ben hep o kötü anne vardı ya adını hatırLamıyorum işte o oLurdum wooww
hopeless!
Moderatör
Moderatör
hopeless!

MesajKonu: Geri: Çocukken yaptığınız delilikler..?   Çocukken yaptığınız delilikler..? EmptyPaz Mart 30, 2008 9:41 pm

benim yapmadığım şey yok x)

bizim karşı kaldırımda yaşlı dedeler vardı. hepsi taburelerini çıkartıp kaldırıma otururlardı.bende;

- dede!! diye sesleniyodum hepsi birden dönüyolardı x)

ondan sonra yoldan geçenlere balkondan sesleniyoduk Very Happy
thtomth
Aday
Aday

MesajKonu: Geri: Çocukken yaptığınız delilikler..?   Çocukken yaptığınız delilikler..? EmptyÇarş. Nis. 02, 2008 9:05 pm

en manyağınız benim galiba Laughing hastanelik olmuşum..nasıl??Very Happy
ben küçükken ilaç içmeye çok meraklıymısım..işte en delicesi
babaannem bızdeyken ilaçlarını buzdolabının üstüne koymuş..bende ufacık boy cekmecelerin kollarına basarak ulasmısım almısım ılacları..kutu kutu ilaçları içimişimm.. Very Happy sonra annem fark etmiş.direkt hastaneye..orda midemi yıkamıslar falan Very Happy nasılımmm??? Twisted Evil Twisted Evil

türkçeye dikkat..!
bill_nida
Moderatör
Moderatör
bill_nida

MesajKonu: Geri: Çocukken yaptığınız delilikler..?   Çocukken yaptığınız delilikler..? EmptyÇarş. Nis. 02, 2008 9:12 pm

thtomth demiş ki:
en manyağınız benim galiba Laughing hastanelik olmuşum..nasıl??Very Happy
ben küçükken ilaç içmeye çok meraklıymısım..işte en delicesi
babaannem bızdeyken ilaçlarını buzdolabının üstüne koymuş..bende ufacık boy cekmecelerin kollarına basrak ulasmısım almısım ılacları..kutu kutu ilaçlları içimişimm.. Very Happy sonra annnem fark etmiş.direkt hastaneye..orda midemi yıkamıslar fln Very Happy nasılımmm??? Twisted Evil Twisted Evil

[b]Canım tekrar uyarıyorum Türkçeye Dikkat ET!!!!
http://beyoncefantr.com/
ŞeboisTH
[ŞeBoiSt MoD]
[ŞeBoiSt MoD]
ŞeboisTH

MesajKonu: Geri: Çocukken yaptığınız delilikler..?   Çocukken yaptığınız delilikler..? EmptyCuma Nis. 04, 2008 4:20 pm

1. 2 kere beyin tranvası geçirdim. Very Happy böhüü
Birinde tarzancılık oynarken salıncaktan düştüm, 2.de büyü yaparken kafamı tahtaya çarptım. shineyy
Hımm...Kolumu çatlaktım, yatakta zıplarken yere düşüp. shineyy
Şebnem Ferah'ın klibine bakacağım diye komşumuzun camına tırmanıp düştüp ve başımı yardım. affraid
Çok kavgacıydım bir arkadaşımın ağzını kanattım. Twisted Evil
Deli gibi bisiklet sevdam vardır.
Biz 4 kafadardık mahallemizde, 4'müzde kız ve yaşıtız.
Hep beraber rekorluk düşüşler yapardık, yarış yapardık.
Öyle yani....
Çok renkli bir çocukluğum oldu benim.
Ve bol sakatlanmalı. clown
_VaNgUaRd_RoCk_
[Admin]
[Admin]
_VaNgUaRd_RoCk_

MesajKonu: Geri: Çocukken yaptığınız delilikler..?   Çocukken yaptığınız delilikler..? EmptyCuma Nis. 04, 2008 4:22 pm

ŞeboisTH demiş ki:
Birinde tarzancılık oynarken salıncaktan düştüm, 2.de büyü yaparken kafamı tahtaya çarptım. shineyy
Şebnem Ferah'ın klibine bakacağım diye komşumuzun camına tırmanıp düştüp ve başımı yardım. affraid
Öyle yani....
zuha Şebo için neler yapmış Şeboist^imm benim clap
https://thfantrgirls.yetkin-forum.com
ŞeboisTH
[ŞeBoiSt MoD]
[ŞeBoiSt MoD]
ŞeboisTH

MesajKonu: Geri: Çocukken yaptığınız delilikler..?   Çocukken yaptığınız delilikler..? EmptyCuma Nis. 04, 2008 4:33 pm

_VaNgUaRd_RoCk_ demiş ki:
ŞeboisTH demiş ki:
Öyle yani....
zuha Şebo için neler yapmış Şeboist^imm benim clap

Daha ne çok var.
Say say bitmez benimkiler. utangaç
tombilge
Aday
Aday

MesajKonu: Geri: Çocukken yaptığınız delilikler..?   Çocukken yaptığınız delilikler..? EmptyCuma Haz. 13, 2008 3:29 pm

ben aslında uslu bi çocukmuşum (!)ama bize misafirliğe gelen çocukları odamda sıkıştırıp kollarını çimcikler döverdim sonrada annene söylersen bidaha yaparım derdim....

bebeklik arkadaşımla ikimiz birbirimize ziyarete gittiğimiz zaman ayrılmamak için annelerimizden saklanmak uğruna gecenin bi yarısı evden kaçıp sokaklarda fink atardık ama çok korkardık sonra o kadar tırsatdık ki tekrar eve geri dönerdik..

ben bikere koca bi kutu birayı annemin gözünün önünde ''' baaak ben ne yapıyoruuuuum ''' diyerek lıkır lıkır içmiştim ve herkesin ağzı beş karış açık kalmıştı...sonra başıma gelenleri yazmıyorum..

anneme sinirlendiğim zaman ' senin bardağını kırarım ' diyerek yere bardak falan atarmışım..bu huyumu hala herkes söyler..
bill_tom-duygu
Aday
Aday
bill_tom-duygu

MesajKonu: Geri: Çocukken yaptığınız delilikler..?   Çocukken yaptığınız delilikler..? EmptyCuma Haz. 20, 2008 10:23 pm

Ben küçükken normal bir çocuk değilmişim kısaca biraz anormallik bir durum sergilermişim Very Happy

Neyse anlatıyorum :

Daha 5 yaşındayken kendi kendime evcilik oynarmışım.Bir gün oyuncak çay bardaklarımı fincanlarımı çaydanlıklarımı alır onların içine detarjan doldurup içermişim Very Happy

Masanın etrafına iki sandelye koyup merhaba hoşgeldin komşu bir fincan çay alırmıydınız ? diye sorup koyar kendim komşu yerine geçip içermişim ve her içişim de ^^ HIK ^^ sesini çıkartırmışım Razz Very Happy

fareee
||aDReNaLiN||
Amatör
Amatör
||aDReNaLiN||

MesajKonu: Geri: Çocukken yaptığınız delilikler..?   Çocukken yaptığınız delilikler..? EmptyCuma Haz. 27, 2008 3:11 pm

benim annem çok yaramaz olduğumu söylüyor Very Happy

mesela bizim komşumuzun çamaşır makinesini bozmuşum Çocukken yaptığınız delilikler..? 319694

5 lt. yağı evimizin balkonuna boşaltmışım Çocukken yaptığınız delilikler..? 319694

tv yaktım Çocukken yaptığınız delilikler..? 319694

perde ve masa örtülerinin uçlarını yakarmışım Çocukken yaptığınız delilikler..? 319694

perdeleri kesip bebeklerime elbise yaparmışım Çocukken yaptığınız delilikler..? 319694

bütün bebeklerin saçlarını keserim Çocukken yaptığınız delilikler..? 319694

aklıma gelirse yazarım Çocukken yaptığınız delilikler..? 6933
spetisyen emo
Amatör
Amatör
spetisyen emo

MesajKonu: Geri: Çocukken yaptığınız delilikler..?   Çocukken yaptığınız delilikler..? EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 4:20 pm

hmm ben şu parklardaki tarzan denilen oyuncağa baçaklarımı asıp ellerimi bırakıp baş aşağı sallanırdım bi gün orda RESMEN UÇTUM Very Happy tabi o ara ben bayılmışım. beni eve götürmüşler annemin dizine yatmışım bu yaptıklarımdan hiç haberim yok ama ben sadece perka gittiğimi va annemin dizleri üzerinde uzandığım anı hatırlıyorum geçici bi süreliğine hafıza kaybı yaşamışım annemler anlatıyo ne komik yha ama sonraları hiç ders almadığımı belli etmek için o oyuncağın üstünde sallanmaya devam edermişim Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
spetisyen emo
Amatör
Amatör
spetisyen emo

MesajKonu: Geri: Çocukken yaptığınız delilikler..?   Çocukken yaptığınız delilikler..? EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 4:20 pm

ha bide kardeimi baalkondan aşağı sallamıştım ve 2. kattan atlamıştım Very Happy

Çocukken yaptığınız delilikler..?
1 sayfadaki 1 sayfası