TH Fan Tr Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TH Fan Tr Girls

TokioHotelFanTr Kızlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Özentileri sevmiyorum...!!!

+11
doRis
ŞeboisTH
_Another_Love_
GiPo=)
LoLi*Star*
__...kitch...__
Nenny
bill_tom-duygu
xXfledermausXx
shrgrgl
_VaNgUaRd_RoCk_
15 posters
YazarMesaj
_VaNgUaRd_RoCk_
[Admin]
[Admin]
_VaNgUaRd_RoCk_

Özentileri sevmiyorum...!!! Empty
MesajKonu: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyC.tesi Mart 22, 2008 9:42 pm

Herkezin th ile tanışma hikayesi vardır..benimki de klasik olanlardan tv^yi çevirirken karşılaştım ve bill^in sesine grubun tarzına,müziklerine bittim xD
Sonra ineternette araştırdım,Thfantr ile karşılaştım Th artık benim hayatım olmuştu..
Tabi her yeni th fanının yaşadığı gibi antilerle uğraştım Bill'e tom'a kız diyenlerle mm
Ama beni üzen hiçbir zaman antiler olmadı onlara sadece gülüp geçtim
Beni asıl üzen özentiler oldu zzz
Sanki th bir bütün değilmiş gibi davranıyorlar.."ayy tom çok yakışıklı ayy o benim "
off sinirimi bozuyorlar..
O gün bir dergi almıştım hatırlamıyorum hangi dergi..dergide mail atanlar araında şu yazı dikkatimi çekti aynen böyle yazıyordu "Th^yi seviyorum çünkü bill ve tom çok yakışıklı "
Bu mu yani bu yüzden mi seviyorsun? mm Th sadece bundan mı ibaret ?
Şimdi bu yazıyı gören antileri haklı çıkarmıyor muyuz?onlar ne diyorlar çoluk çocuk seviyor th^yi diyorlar bu yazı çocukça değil de ne..
Buna son vermemiz lazım ama nasıl olcağını gerçekten bilmiyorum... Sad

_VaNgUaRd_RoCk_ melekk
https://thfantrgirls.yetkin-forum.com
shrgrgl
Edebi Mod
Edebi Mod
shrgrgl

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyC.tesi Mart 22, 2008 10:27 pm

çok haklısın canım malesef... Herkes de bi th özentiliği başlamış gidiyor. Sorsan ben tokio hotel'in 1 numaralı fan'ıyım der. Ancak Georg ve Gustav'ın adını bile duymamıştır. Sad bu durum ben de çok üzüyor. Keşke bir çözüm olsa, keşke... Sad
http://sweetdreams-shr.blogspot.com/
xXfledermausXx
[Admin]
[Admin]
xXfledermausXx

Nerden : >>bakkaL amcanın ordan sağa dönünce karşına çıkan iLk şatonun 4. katından xD

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyC.tesi Mart 22, 2008 10:59 pm

benim bi arkadaşım var...daha doğrusu arkadaşımın arkadaşı...sesini kaydetmiş kızın!monsoon^u söyLeyişini bi duysanız...keLimeLerin hiç biri doğru değiL...kız güya fan...ortada tom^a aşığım diye geziyomuş mm
öncü^m kesinLikLe katıLıyorum jocolor
bill_tom-duygu
Aday
Aday
bill_tom-duygu

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyPtsi Mart 24, 2008 5:19 pm

Aslında bir çözümü olabilir Twisted Evil aaa
xXfledermausXx
[Admin]
[Admin]
xXfledermausXx

Nerden : >>bakkaL amcanın ordan sağa dönünce karşına çıkan iLk şatonun 4. katından xD

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyPtsi Mart 24, 2008 7:36 pm

acaba nedir nedir?? dans
Nenny
xXxVampir ModxXx
xXxVampir ModxXx
Nenny

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyPtsi Mart 24, 2008 10:20 pm

xXfledermausXx demiş ki:
acaba nedir nedir?? dans

Very Happy Öldüreliim !! xD
xXfledermausXx
[Admin]
[Admin]
xXfledermausXx

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyPtsi Mart 24, 2008 10:24 pm

Nenny demiş ki:
xXfledermausXx demiş ki:
acaba nedir nedir?? dans

Very Happy Öldüreliim !! xD
topLu katLiam!! zzz
shrgrgl
Edebi Mod
Edebi Mod
shrgrgl

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyPtsi Mart 24, 2008 10:50 pm

Very Happy yok canım o kadar cani olmayalım Very Happy
http://sweetdreams-shr.blogspot.com/
_VaNgUaRd_RoCk_
[Admin]
[Admin]
_VaNgUaRd_RoCk_

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyPtsi Mart 24, 2008 10:59 pm

Very Happy yazık onlara.. Twisted Evil
__...kitch...__
Aday
Aday
__...kitch...__

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptySalı Mart 25, 2008 9:21 pm

ben de tanışma hikayemi anlatcam yoksa ölürüm Twisted Evil Laughing Laughing şimdi ben 2.5 yıl önce rihanna daha yeni ünlü oldu tabi xD onu bekliyodum nese bi gün yine beklerken sıkıldım artık bıraktım televizyonu öyle geçtim net.in başına off pooff çıkmıyo ya bu kadın da derken birden yağmur yağmaya başladı[klipte]baktım arkama ve ilk düşüncemi söylüyorum
--O-HAAA off olmaz bu kadar artık affraid hayatımda gördüğüm en güzel kızz! cyclops hemde grubun bütün üyeleri erkekken tek kız solist olmak süper bir şey!...off off çok da güzel müzik yapıyolar alıcam grubun ismini..çıktı işte tokio hotel çok kasmış mı acaba isim için diye geçirdim.biliyoru okuyanınız varsa çok sıkıldı lol! ama bitiyo..nese 2 gün sonramı ne tabi ben o şarkıyı çok beğendimde hiç araştırmadım Laughing grubun adı aklımda tabi übers ende der welt çıktı off çok güzel şarkı demiştim özellikle girişine bitmiştim baktım grubun adı tokio hotel işte o zaman şöyle düşünmüştüm
-Ne biçim grup ya bu hani bunların solisti kızdı neden değiştirdilerki solistlerini Evil or Very Mad ama allah için süper müzik yapıyolar bi bakiyim şunlara dedim bakış o bakış xD o günden beri th für immer
bu arada özentiler içinde iki çift lafım var
biz tokio hotel'i tokio hotel olduğu için seviyoruz bill veya tom olduğu için değil.Özenti fanlar diye adlandırdığımız şahsiyetlerin tek umru bill ya da tom olduğu için girdikleri her ortamda direk göze çarpıyolar zaten bazıları da kendilerini belli etmek için ayrı bi çaba sarfediyolar hiç uğraşmanıza gerek yok ama sizin üstün seviyeniz sayesinde th yi tanımayanlar sırf size bakıp şu yorumu yapıyolar ''özenti grubun özenti fanları işte''ve TH bunu hakeden bi grup değil!!! [o da ayrı bişey!]
_VaNgUaRd_RoCk_
[Admin]
[Admin]
_VaNgUaRd_RoCk_

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyPerş. Mart 27, 2008 2:26 pm

Hehe Thyle tanışma hikayen güzelmiş.. tongue
Söylediklerine de aynen katılıyorum,destekliyorum.. rabbit
xXfledermausXx
[Admin]
[Admin]
xXfledermausXx

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyCuma Mart 28, 2008 5:56 pm

evet işte size bi özentiLik örneği!!daha çok gothic^Lerin takıLdığı bi internet sitesinden buLdum!beLki okuyanınız vardır.yazının başLığı "150 YTLye nasıL gothic oLunur?" ama bence "nasıL özenti oLunur" şekLinde değiştiriLmesi Lazım!!ben çok güLdüm ya okurken!! Very Happy

Elimizde normal fizikte,omuzlardan aşağı boyda saça sahip,150 ytl si ve bir converse si olan normal sünepe bir kızımız var.dış görünüm herşeydir ,baştan aşağıya yenilenmek gerekir o nedenle 150 ytl ile alışverişe çıkıp olabildiimiz kadar marjinal olcaz.
alınması gerekenler ve fiyat listesi:
bir kutu tercihen siyah,viyole saç boyası 5 ytl
bir adet kareli çizgili acayip renklere sahip kapri pantolon 25 ytl
bir adet çizgili sağından solundan ipler vs sarkan tişört 10 ytl
siyah kırmızı ruj,siyah oje,siyah ve uçuk renkte göz kalemi 10 ytl
deri tasma bileklik küpe tarzı takılar ve converse bağcığı(farklı renlklerde)çizgili eldiven 25 ytl
kareli veya üzerinde grup vs bulunan çanta 25 ytl
kuul zımbalı zincirli kemer 10 ytl
file çorap 5 ytl
ucuz sağlıksız bir mekanda piercing 20 ytl
kuaför ve kahkül kesimi 15 ytl
iki adet CD tercihen anathema, HIM,manson,slayer 5 ytl

bütün bunlar giyilir ve uygulanır.çok sert kuul bakışlarla fotolar çekilip yonjaya konulur,ismi beğenilen her grubun iki tane şarkısı öğnenilip ezberlenilir ve hayranı olunur,sert hatun imajına yatılır,karizmasınızdır ,herkes beğenilmemelidir,taksimde nevizade mekan edinilir,her şey biliniomuş gibi davranılır

kesinlikle Ville valo ya aşık olunur
en favori filmler the crow,requiem for a dream, olmalıdır
sesinizi kalınlaştırın
gerçek marjinalleri ezin ezdirin
üşümeyin yemeyin sıçmayın unutmayın siz kulsunuz
kendinizden üç beş yaş büyük taksim tipi çulsuz bi sevgili edinin
yonja,msn space,hi5 ne kadar interaktif ortam varsa hepsine dalın
gotik fotoları profilinize koyun
hayattan nefret edin,çok acı çekin
çektiniz fotolarda alttan yandan bakmayı asla unutmayın

BİTTİ! Artık o da bir gotik,sıcak tüketiniz
LoLi*Star*
[Admin]
[Admin]
LoLi*Star*

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyCuma Mart 28, 2008 6:25 pm

sdajkshakjsdhjksahfjk xD xD

böylelerine sadece güler geçerim.. utangaç
GiPo=)
Moderatör
Moderatör
GiPo=)

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyCuma Mart 28, 2008 9:45 pm

Tokio hotelle tanışma hikayeleriniz Güzelmiş Very Happy

Özentilikle ilgili söylediklerinize de katılıyorum..

Hele şu götik olayı silent Yazık.. çok yazık.. :/
_Another_Love_
chatlaq mod
chatlaq mod
_Another_Love_

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyC.tesi Mart 29, 2008 5:54 pm

süper yazmışsın öncü^mm özentilerden ne kadar nefret ettiğini biliyorum Very Happy
ŞeboisTH
[ŞeBoiSt MoD]
[ŞeBoiSt MoD]
ŞeboisTH

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyPaz Mart 30, 2008 1:37 pm

Bende çok sinir oluyorum.
Birde onlar yüzünden biz özenti oluyoruz.
Ben Tokio Hotel'i müziği güzel olduğu için seviyoruz.
İlk başta ben bile Bill'i kız zannetim.Ama Monsoon şakıları çok hoşuma gitti ve internetten araştırarak grubun hayranı oldum.
Arkadaşlarıma ''Ben Tokio Hotel hayranıyım.'' diyorum ''Sende mi özentisin?'' diyorlar. Çünkü her sıralarda filan sürekli ''Tom'', ''Bill'' 'sizi sevyorum.' yazıyor.Ama yazanlara sorun 2 tane TH şarkısını bile sayamıyorlar.Sinir oluyorum onlara.
doRis
 MenajeR                          
 MenajeR                          

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyPtsi Mart 31, 2008 9:16 pm

Ya şu Gothic yazısı!zuahahapuhehah

Koptummm!..
Berivan
Aday
Aday
Berivan

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyPaz Nis. 27, 2008 10:30 pm

Kim seviyor ki !!!
Benim en yakın arkdaşım da artık özenti olmaya başladı, 8 senedır en yakın dostum ama özenti diye bir kalemde sildim..
Deli oluyorum Mad
Bittercix
Aday
Aday
Bittercix

Nerden : Makarna tabağndan dicem ama nie sorduğunu anlamadm istemeye mi gelcen x)

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyC.tesi Tem. 12, 2008 4:12 pm

ayy 150 ytl olayına koptum nasıl bu kadar rezil edebilirler kendilerini ya zaten her hallerinden anlaşılır özentilikleri bunu saklayamazlar
spetisyen emo
Amatör
Amatör
spetisyen emo

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyPaz Ağus. 03, 2008 10:37 pm

evet bu söylediklerin çok doğru bende bi gün bi video sitesinde th ye yazılan yorumlara baktım hepsinde ay ben bill' e hastayım ay onu çok seviyorum ay çok şeker veyada toma ay çok sapıksın ama yinede seni seviyorum ay çok yakışıklısın ay oy aşkım vb salakça yazılar var ama onlara sorsan thnin hangi tür müzik yaptığını bile bilmezler.yada daha değişikler ay bunlar ne böyle ay bunlar kız ay bunlar dönme nedir bunlar sevdiğiniz sanatçılara bakın vb yine salakça sözler sarf edenler var böyle insanlara ÇOK ACIYORUM. YAZIK ONLARA başkada bişey demiyorum. ama böle YALANCI FANLARI kınamak lazım

ÖZENTİ TOKİO HOTEL'CİLERE HAYIRR....!!! mm Özentileri sevmiyorum...!!! 435204
||aDReNaLiN||
Amatör
Amatör
||aDReNaLiN||

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyPaz Ağus. 17, 2008 6:26 pm

bende gerçekten sinir oluyorum mm
bir kere rastgele bi siteye girdim thnin videosunu izlemek için
izledim sonra yorumlara bakıyorum :
- Bill aşkım benimle evlen
-tom çok sapık bill daha tatlı
-msn adreslerinizi keşke öğrensem
-tom sapık ama çok yakışıklı onun altında kalmayı çok isterdim allahım nolur bana tomla bi gece ver
-kimse seni benden daha çok sevemez aşkım bill
-tom lütfen sesimi duy seni çok seviyorum

yani nedir bunlar ya ? kızgınn
hayatımda bu kadar saçma birşey görmedim
orda videosunu koymuşlar bunların dediklerine bakın Özentileri sevmiyorum...!!! 474860
*o grupta george ve gustavında olduğunu(onlar biliyorsa tabi )
*onlar olmazsa grubun olmayacağını
*THnin 4 kişiden oluştuğunu
anlayamayacak kadar salak olduklarını anladım ben Suspect
spetisyen emo
Amatör
Amatör
spetisyen emo

MesajKonu: Geri: Özentileri sevmiyorum...!!!   Özentileri sevmiyorum...!!! EmptyCuma Ağus. 22, 2008 7:27 pm

tebrik ederim aşgum aynen katılıyorum sana zaten seninle de bu konuyu konuşmuştuk ay valla bayılcam...
ha bide ben bu özenti thci salak bi kızla bu konu da kavga ettim kız tomu seviyo güya th hayranı ama george ile gustavın isimlerini karıştırıyo böyle bişe olabilirmi ya th'yi sadece bill ve tomdan ibaret sayıyo iyiki o kavgada onunla aymı şehirde değildik yoksa olayda kan çıkardı
hem öle özentilik yapıyo seviyesizliği sen başlattın diyo bana töbe töbe ya sinir oluyorum.
burdada söylicem yüzünede söyledim BERFİN SEN Bİ ÖZENTİSİN,TOKİO HOTEL'E YAKIŞMIYOSUN .ÖZENTİLERE THDE YER YOK TOMDA SANA KALMAZ ZYRICA TOKİO HOTEL 4 KİŞİDEN OLUŞUYO 2DEĞİL DAHA ADLARINI BİLMİYOSUN SEN TH HAYRANI FANI OLMAYA LAYIK DEĞİLSİN OLAMAZSINDA ÖZENTİİİİİİ aag iyiki yanında değilim yoksa çok kötü olurdu dengesiz seni ÖZENTİİİ
AYSU'DAN BERFİN'E DUY BENİ BERFİN SEN Bİ ÖZENTİSİN SENDEN NEFRET EDİYORUM ANLADIN MI BENİ SENDEN NEFRET EDİYORUM... kızgınn

Özentileri sevmiyorum...!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-