TH Fan Tr Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TH Fan Tr Girls

TokioHotelFanTr Kızlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

50 İlk Öpücük...

3 posters
YazarMesaj
xXfledermausXx
[Admin]
[Admin]
xXfledermausXx

Nerden : >>bakkaL amcanın ordan sağa dönünce karşına çıkan iLk şatonun 4. katından xD

50 İlk Öpücük... Empty
MesajKonu: 50 İlk Öpücük...   50 İlk Öpücük... EmptyPaz Mart 16, 2008 7:37 pm

50 İlk Öpücük... 50-First-Dates-Poster-C10281078

50 İlk Öpücük-50 First Kisses
Yönetmen : Peter Segal
Senaryo : George Wing
Yapım : 2003, ABD
Tür : Duygusal Komedi
Süre : 99 dk
Oyuncular
Adam Sandler, Drew Barrymore
Konu :
Seviş-terk et zihniyetinde bir kazanova, her gece hafızasının silinmesine yol açan nörolojik bir rahatsızlığı olan Lucy’ye vurulursa neler olur?..
Hawai’de yaşayan veteriner Henry Roth, Deniz Yaşamı Parkı’ndaki deniz hayvanlarıyla ilgilenmediği zamanlarda, tatil aşkı arayışındaki turistlerin kalbini çalmakla meşguldür. Uzun süreli ilişki nedir bilmeyen Henry’nin çapkınlığı, onun yıllardan beri hayallerini süsleyen Alaska’ya tekneyle gidip morsların sualtı yaşamını inceleme planlarını bile sekteye uğratmaktadır.

Rüyalarını gerçekleştirmeye ramak kala, teknesinde meydana gelen bir problem sonucunda kendini Hukilau Café’de bulan Henry’nin güzel Lucy Whitmore’la karşılaşması bu sayede gerçekleşir. Henry, tek başına kahvaltı eden Lucy’ye görür görmez çarpılır. İki genç gözlemelerden ve deniz memelilerinden bahsederken, Henry Lucy’ye giderek daha büyük ilgi duymaya başlar ve ertesi gün onu beraber kahvaltı etmeye davet eder.

Ama bir sonraki gün Café’ye gidip bir önceki günkü sohbetlerinden söz edince, Lucy onun bir tür sapık olduğunu düşünerek etraftan yardım ister. Henry’nin kim olduğu hakkında hiçbir fikri yoktur. Sonuçta Henry, Lucy’nin sevgisini kazanmak istiyorsa, hayatı boyunca her gün sıfırdan başlamak zorunda olduğu gerçeğinin farkına varır...

bu da benim çok beğendiğim filmlerden bi tanesi...televizyonda da verdiler ama eğer izlemediyseniz mutlaka izleyin derim...
shrgrgl
Edebi Mod
Edebi Mod
shrgrgl

50 İlk Öpücük... Empty
MesajKonu: Geri: 50 İlk Öpücük...   50 İlk Öpücük... EmptyPaz Mart 16, 2008 8:49 pm

süper bir filme beziyor. İzlemedim ama en kısa zamanda izleyeceğim (:
http://sweetdreams-shr.blogspot.com/
bill_tom-duygu
Aday
Aday
bill_tom-duygu

50 İlk Öpücük... Empty
MesajKonu: Geri: 50 İlk Öpücük...   50 İlk Öpücük... EmptyPerş. Mart 27, 2008 6:53 pm

bende izledim çok güzel bir filim ama kıza çok üzülüyorum Sad

50 İlk Öpücük...
1 sayfadaki 1 sayfası