TH Fan Tr Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TH Fan Tr Girls

TokioHotelFanTr Kızlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Biricik ikizim'in (Ayşenur'umun) doğum günü kutlu olsun :)

3 posters
YazarMesaj
_Another_Love_
chatlaq mod
chatlaq mod
_Another_Love_

Biricik ikizim'in (Ayşenur'umun) doğum günü kutlu olsun :) Empty
MesajKonu: Biricik ikizim'in (Ayşenur'umun) doğum günü kutlu olsun :)   Biricik ikizim'in (Ayşenur'umun) doğum günü kutlu olsun :) EmptyÇarş. Ekim 22, 2008 8:14 pm

Canım ikizimm iyi ki doğdun!!!

Pastaların... Very Happy

Biricik ikizim'in (Ayşenur'umun) doğum günü kutlu olsun :) Dogumgunu

Biricik ikizim'in (Ayşenur'umun) doğum günü kutlu olsun :) 20070823_1187863866_5k017dk4ro-b

Biricik ikizim'in (Ayşenur'umun) doğum günü kutlu olsun :) Pastapv2

İyi ki Varsın!!!
İyi ki seni tanıdım!!! Smile Seni çooooooooooo...k seviyorum canım ikizim sarıll Bitanemsin sen benim, hayatımdan çıkmasını aslaaaaaaa istemediğim sayılı insanlardan birisin... İkizimsin yaa, fazla söze gerek var mı Very Happy üü
Umarım yeni yaşın sana sonsuz mutluluk, başarı, sağlık ve istediğin herşeyi getirir... Sen herşeyin ennn iyisine layıksın...

''Hayat bahçemin sayılı çiçeklerinden birisin... Her gün biraz daha canlanıp açan (:

Biricik ikizim'in (Ayşenur'umun) doğum günü kutlu olsun :) Dostluk100171ft1nx2dr3

Bu da benim sana küçük bir hediyem (:

Biricik ikizim'in (Ayşenur'umun) doğum günü kutlu olsun :) 82301

Zaman kısıtlılığından dolayı istediğim gibi hazırlayamadığımı da belirtmek istiyorum Smile

Mutlu yıllar ikizimmm!!! Biricik ikizim'in (Ayşenur'umun) doğum günü kutlu olsun :) 598910

öp
LoLi*Star*
[Admin]
[Admin]
LoLi*Star*

MesajKonu: Geri: Biricik ikizim'in (Ayşenur'umun) doğum günü kutlu olsun :)   Biricik ikizim'in (Ayşenur'umun) doğum günü kutlu olsun :) EmptyPerş. Ekim 23, 2008 10:01 pm

ohh pastaları görünce canım çekti..hemde rejimdeyim mm

ayşenurcum..iyiki doğdun..iyiki varsın.. kebelek
_BrCxxPf_
Bebish Mod xD
Bebish Mod xD
_BrCxxPf_

MesajKonu: Geri: Biricik ikizim'in (Ayşenur'umun) doğum günü kutlu olsun :)   Biricik ikizim'in (Ayşenur'umun) doğum günü kutlu olsun :) EmptySalı Ekim 28, 2008 2:59 pm

iyiki doğdun ayşenurcum Biricik ikizim'in (Ayşenur'umun) doğum günü kutlu olsun :) 980422 2 dk girip doğum gününü kutlamak istedim. I love you özgenin bu konuyu açağını tahmin etmiştim Smile

nicee mutluuuu yıllaaarraaaa puccaÇ:
_Another_Love_
chatlaq mod
chatlaq mod
_Another_Love_

MesajKonu: Geri: Biricik ikizim'in (Ayşenur'umun) doğum günü kutlu olsun :)   Biricik ikizim'in (Ayşenur'umun) doğum günü kutlu olsun :) EmptySalı Ara. 02, 2008 7:32 pm

Kilitleyelim artık Smile

Biricik ikizim'in (Ayşenur'umun) doğum günü kutlu olsun :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-