TH Fan Tr Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TH Fan Tr Girls

TokioHotelFanTr Kızlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

benim dövme maceram-KÖTÜ SON... :(:(:(

3 posters
YazarMesaj
spetisyen emo
Amatör
Amatör
spetisyen emo

benim dövme maceram-KÖTÜ SON... :(:(:( Empty
MesajKonu: benim dövme maceram-KÖTÜ SON... :(:(:(   benim dövme maceram-KÖTÜ SON... :(:(:( EmptyPaz Ağus. 03, 2008 11:14 pm

ben size geçmiş bi olayı değilbugün yaşadığım bi rezilliği anlatacağım silent
şahsi akıllı ben geçici dövme yaptırmayı kafama koymuştum.(tamam yaptırdın 1 hafta önce tatilde şimdi bu rezilliğe ne gerek var?)
hadi hint kınası,döğme taşı,oksijenli su,vb döğme için gerekli malzemeleri anneme aldırdım.ee şimdi ne olacak?tabikide aldığım malzemelerle döğme yapacaktım.tmm olsun ben malzemeleri karıştırdım bi güzel kıvamı olmadı tmm dedim ilk sefer deneme hadi yapalım katı iğrenç bi kıvamla bir türlü şekile girmeyen dövmemi yaptım.(tabi balkonun heryeri mahvoldu annem başına gelecekleri biliyormuş gibi balkonda yap dedi) ama yaptığım dövme iğrençti tmm neyse geçer dedim yıka allah yıka ne çıkıyo ne bişi ok beklerim dedim...
ertesi gün cnm kankim aysu(billqolik aysum)la birlikte bahçede hadi bi dövme yapalım dedik ama ben elimi ilk önce dövme olan tabağa sonrada oksijenli suya sokarak alemin en iğrenç en siyah elini yapmış oldumgerçekten i_ğ_r_e_n_ç_t_i...
sonra yine ben desimi almamış pozlarında kendime th2nin amblemini yaptım ama ne amblem berbat ötesiydi hemen yıkamamıza rağmen yinede olmuştu...
sonra bari bi tn güzel olsun diye aysu'ma aynısını yaptım aa onunki muhteşem oldu hemde tek kelimeyle muhteşem...
bi aysu'ya baktım bi kendi berbek elime koluma eh seninde hakkından bu döğme gelir dedim ama elim hala simsiyah kolum maaf olmuş bi şekilde kısacası iğrencim ama yine cnm'ın önerisi doğrultusunda (ÇOK SAOL AŞKIM BENİM:) eldiven takacağım siyah kapalı bu sıcakta ama kendi cezamı kendim çekeceğim İĞRENÇÇÇÇÇÇ

aysu'm cnm seninki harika gerçekten yinede sen yaptın amblemimi bu yüzden yinede çok güzel saol cnm herşey için... Mad
||aDReNaLiN||
Amatör
Amatör
||aDReNaLiN||

MesajKonu: Geri: benim dövme maceram-KÖTÜ SON... :(:(:(   benim dövme maceram-KÖTÜ SON... :(:(:( EmptyCuma Ağus. 15, 2008 2:07 pm

off o gün neydi ya zzz
spetisyen emo
Amatör
Amatör
spetisyen emo

MesajKonu: Geri: benim dövme maceram-KÖTÜ SON... :(:(:(   benim dövme maceram-KÖTÜ SON... :(:(:( EmptyÇarş. Ağus. 20, 2008 2:49 pm

bencede cnm yah neydi o elimizin (benim) kollarımın hali ay hatırlaması bile kötü Shocked
shrgrgl
Edebi Mod
Edebi Mod
shrgrgl

MesajKonu: Geri: benim dövme maceram-KÖTÜ SON... :(:(:(   benim dövme maceram-KÖTÜ SON... :(:(:( EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 1:36 am

ehehe süpermiş ya Very Happy tabi senin durumun kötü de komik gibi olmuş.. Neyse sustum Very Happy
http://sweetdreams-shr.blogspot.com/

benim dövme maceram-KÖTÜ SON... :(:(:(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bunlar da benim ...