TH Fan Tr Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TH Fan Tr Girls

TokioHotelFanTr Kızlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Canım arkadaşım aysu'ma seni seven birileri hep olacak...(BEN)

3 posters
YazarMesaj
spetisyen emo
Amatör
Amatör
spetisyen emo

Canım arkadaşım aysu'ma seni seven birileri hep olacak...(BEN) Empty
MesajKonu: Canım arkadaşım aysu'ma seni seven birileri hep olacak...(BEN)   Canım arkadaşım aysu'ma seni seven birileri hep olacak...(BEN) EmptyC.tesi Tem. 26, 2008 11:16 pm

BEN bu bölümde yine her yerde yapmış olduğum ve yapacak olduğum gibi canım arkadaşım qanqim en önemlisi sırdaşım ÇÇOOK sevdiğim üü AYSU'ma üü onu sevdiğimi söleyeceğim.canım dostum aşgum:) seni herşey ve herkesden ççok seviyorum bunu bilmeni istiyorum.seni tanıdığım güne o kadar seviniyorum ki iyiki ailelerimiz bizi zorla tanıştırmışlar.onlarıda bu yüzden ççok seviyorum.seni ççok özledim ikimizde tatildeydik ama seni yakında göreceğim. dans OLEYYYYYYYYYYYYYYY hem aysum bana tokio hotel'i tanıtan kişi bu yüzden de ona karşı biraz daha farklı şeyler hissediyorum. aaa seni K_O_C_A_M_A_N seviyorum sarıll öpüyorum AŞGUM SEWGÜLÜM BEBEĞİM BENİM...

:love ÇATLAĞIN :love

AYSU AYSU AYSU AYSU AYSU AYSU AYSU AYSU(adaşım aymı zamanda) Very Happy AYSU AYSU AYSU AYSU AYSU

aaa MUCK MUCKLARRRRR aaa

Canım arkadaşım aysu'ma seni seven birileri hep olacak...(BEN) 615989 Canım arkadaşım aysu'ma seni seven birileri hep olacak...(BEN) 615989
||aDReNaLiN||
Amatör
Amatör
||aDReNaLiN||

MesajKonu: Geri: Canım arkadaşım aysu'ma seni seven birileri hep olacak...(BEN)   Canım arkadaşım aysu'ma seni seven birileri hep olacak...(BEN) EmptyPerş. Tem. 31, 2008 8:41 pm

oyyy çatlağıım aysucun yesin seniii

bende seni çok seviyorum bitanemmm lovee

gelmiş buralara konuuda açmış uvv bebişim :love
spetisyen emo
Amatör
Amatör
spetisyen emo

MesajKonu: Geri: Canım arkadaşım aysu'ma seni seven birileri hep olacak...(BEN)   Canım arkadaşım aysu'ma seni seven birileri hep olacak...(BEN) EmptyCuma Ağus. 01, 2008 2:40 pm

aşkım ben sabna olan sevgimi heryerde söleyeceğim sen benim hayat arkadaşımsın muck aşkım melek
LoLi*Star*
[Admin]
[Admin]
LoLi*Star*

MesajKonu: Geri: Canım arkadaşım aysu'ma seni seven birileri hep olacak...(BEN)   Canım arkadaşım aysu'ma seni seven birileri hep olacak...(BEN) EmptyC.tesi Ağus. 23, 2008 9:43 pm

biraz geç oldu kızlar..özür dilerim aysucum geçmiş doğum günün kutlu olsun..nice mutlu senelere (:

Canım arkadaşım aysu'ma seni seven birileri hep olacak...(BEN)
1 sayfadaki 1 sayfası