TH Fan Tr Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TH Fan Tr Girls

TokioHotelFanTr Kızlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..!

+3
xXfledermausXx
_Another_Love_
_VaNgUaRd_RoCk_
7 posters
YazarMesaj
_VaNgUaRd_RoCk_
[Admin]
[Admin]
_VaNgUaRd_RoCk_

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! Empty
MesajKonu: Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..!   Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! EmptyPerş. Tem. 10, 2008 11:01 pm

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! Trillynd4ky0ne3pk61vh2vh9

Bugün özeL bir gün bugün benim birtaneCik Cidi*m dünyaya gözLerini açtı (:
İyiki doğdun Özge*m iyiKi varsın..Hep bizimLe oL

Doğum günü pastasız olmaz,Bu pastan cidi*m

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 12fz7

BunLaarr Da baLonLarr..!

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 13tj2

Bu da hazırLadığım sLide (:
LinKe tıkLatın (:
http://www.slide.com/r/v_zgUZia4D-Nvf_82_S8cXLVpvSoajV8?sz=original&view=original
Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 598910 Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 598910 Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 598910

İyiki doğdun

İyiki varsın hayatımda

İyki seni bulmuşum

İyiki benim değerlim olmuşsun

Seni bırakacağımı düşünüyorsan yanılıyorsun

Bu ve bundan sonra da her yaşında seninle olacağım
Bu beladan kurtulamazsın Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 29044287ik4

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 12ww0

sen kocaman çöllerde bir kalabalık gibisin,
kocaman denizlerde ender bir balık gibisin.
bir ısıtır, bir üşütür, bir ağlatır, bir güldürür;
sen hembir hastalık hem de sağlık gibisin (:

Sen benim Vazgeçilmezimsin..!

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 14bb4

Hep birLkte oLaLım Melekim.. (:

Dostluğun ne demek olduğunu öğrendim seninle..!
Dostluk, derdini söylemek değil,
Derman olmakmış...
Sevginin ne olduğunu öğrendim senle;
Sevgi, kalbini paylaşmak değil,
Kalbini vermekmiş...
Kardeşliğin ne olduğunu öğrendim senle;
Kardeşlik, aynı kanı taşımak değil,
Senle olmakmış...

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 35386005xq6

Bir CiDi hikayesi anlatayım size..’

Bundan 3.5 sene önce ben sevmediğm bir okula gitmek zorunda kalmıştım..Okulun ilk günü ve ağlamak üzereyim çünkü burdan ve burdakilerden daha ilk görüşte nefret ettim x(

Birden sen geldin aynı sınıfta olduğumuzu öğrendik seni iyi tanımadığım halde bir his sana güvenmem gerektiğini söylüyordu..Bu histi işte dostluğumuzun temeli güven..Bu hissi hiç kaybetmedim koruyucu bir melek gibi ben tüm kötülüklerden korudun belki sen farkında bile değilsin ama bilinçsizce de olsa her kötülüğe düştüğümde beni karanlıktan kurtarıyorsun...

Sen benim GerçekDostumsun sen benim herşeyimden de ötesin

Kardeşimsin

Meleğimsin

Bitanemsin..

Senden vazgeçmeyi düşünmüyorum koruyucu meLeğim..ellerimi hiç bırakma.

Sen beni ben seni hiç bırakmayalım birbirimizi....

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! Bununbirvl1Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! Bununbirvl1

SeninLe 3.5 senedir birlikteyiz Cidi*m ben senden sen benden o kadar çok şey öğrendik ki buraya yazssam destan olur..(: bİrkaçını yazayım ama (:

MeseLa ben senin sayende buLaşık yıkamayı öğrendim,ev işlerinin okadar kötü bişey olmadığını öğrendim (:

Dikkatli olmayı,zamanı iyi kullanmayı öğrendim,az da olsa senin sayende unutkanlığımı yendim,heryere geç kalırdım eskiden gerçi hala devam ediyor ama senin sayende en azından dersaneye yetişiyorum (: Yürüyüş yapmanın ne kadar sağLıkLı bişey olduğunu öğrendim xD...

Gerçek dostluğun ne demek olduğunu öğrendim seninle...
Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 22jf7

BİZi seviyorum cidi*m seni değil, beni değil, BİZİ..Biz süper bir karşımız meleğim..Bu karışımı kimse ayrıştıramaz..!

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 90171472zd6

SarıL bana sımsıkı hiç bırakma beni...Ayrılamam ki senden zaten sen bıraksanda x)

SeninLe geçen zamanlarım çok değerli benim için Cidi*m

Çünkü herbirinde bir anımız sakLı

Öncü Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 469694 Cidi*si

SeninLe bir dk ayrı kalalım özlerim hemen..hep yanımda ol istiyorum..

Gülerken de ağlarken de...

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 22gr6

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 23nx0

Bak yine burdayım yanında noldu dostum,birtanem mutsuz musun?

Hayır izin veremem ağlamana gel sarıl bana

Unutacaksın emin ol herşeyi,mutsuzluğun silinecek yüzünden ,beyninden

Hadi bırak ağlamayı kimse için değmez emin ol

Hadi güçlü ol ayağa kalk meleğim
Uçalım birlikte harikalar diyarına
Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 24bp0

Hiçkimseye söyleyemediğim karanlıkları sana söyLedim seninle paylaştım..

Senin önünde güçsüzce ağladım

Sana güvenmek, inamak bu bana huzur veriyor

Tüm karanlıkardan sıyrılıyorum, tüm mutsuzluklardan..!

İşte o anda hayatla dalga geçiyorum

KaranLıklar beni yenemez çünkü yanımda sen varsın..!

BirLikte karanlıkları aydınlatıyoruz

El ele verince zorluk tanımıyoruz

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 24bp0

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! Anigifjl2

Önümüzde 1 senemiz var, bu sene bence “kötü insanları tanıma senesi” olacak..!hepimiz öss için mücadele vereceğiz..Kimimiz mücadeleden kaçacağız..!Herkez birbirine rakip gözüyle bakacak..Çoğu arkadaşlıklar ya bu sene içinde ya da üni. Kazanıp gidince bozulacak..Ama ben ve sen hiç ayrılmayacağız Cidi*m..Başka şehirlerde olmamız hiçbirşeye engel değiL..Kopmuyacaz birbirimizden..Senin gibi bir dostu kaybedemem, hele sebep mesafelerse..!

Umarım bu zorLu senemizi çok iyi atlatırız,yeni yaşın sana mutluluklar ama daha çok başarıLar getirsin Bitanem..
Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! Sperkarm2sc1

Özge senin en çok sevdiğim yanın ne biliyor musun ?

Dürüstlüğün ve açıksözlülüğün..

Özellikle açıksözlü olmana bayılıyorum.İnsanlara içinden geleni zortt diye söyLüyorsun..Bunu ben yapamıyorum biLiyorsun..Ben senin gibi olamıyorum..İnsanlar kırılır,üzülür diye düşünüyorum veya küçüklükten gelen bir psikoloji biLmiyorum..Ama sen yanımda oldukça benim söylemek istediklerimi sen yüzlerine söyLüyorsun bu da beni mutLu ediyor hohoho..!

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 17551217si1

Bence seninle geçirdiğimiz en güzeL senemiz bu oldu..Bu sene ikimiz için de zordu..İkimizin de hayatında zor anlar yaşandı..Hayal kırıklıkları,umutsuzlukla dolu bir seneydi..Tabi bu mutsuzlukları kahkahalarımızla yendik..Ne zaman mutsuz olsak birbirimize destek olduk..Mutlu olmaya çalıştık..Güldük,eğlendik herşeye rağmen..

Kısaca bu sene dostluğumuzun pekiştiği sene oldu..

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 98576006rs5

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 25cd3

Hergün sabah,akşam bir kaşık cidi yemeğinden yiyorum mutLu oluyorum..

Cidi yemeği

Kalitede bir numara....

Ama sadece bana özel hihihi benden başka kimse yiyemezz..

kebelek kebelek

Doğum günün kutLu oLsun Cidi*m

Bu sayfaya yazdıklarımın daha fazlası var içimde biliyorsun..

afro afro afro afro afro afro afro

Dip not:yazdıklarımda saçma yanlar bulabilirsiniz veya birsürü anlatım hatas,ı ama bunlar düzensizce beynimden savrulan şeylerdi, içimden gelenleri söyledim
Kalırsa yazık olur değil mi ?

En son _VaNgUaRd_RoCk_ tarafından Cuma Tem. 11, 2008 10:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://thfantrgirls.yetkin-forum.com
_Another_Love_
chatlaq mod
chatlaq mod
_Another_Love_

MesajKonu: Geri: Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..!   Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! EmptyPerş. Tem. 10, 2008 11:59 pm

Cidi^mmm birtanesinnn... sarıll

Ne kadar duygulandım anlatamam Sad

Sen benim için herşeyde öte bi insansın. Dostluk değil bunun adı, arkadaşlık hiç değil. Kardeşliği de çoktan geçti. Tanımlayamıyorum sana duyduğum hisleri. Sanki dünyaya ilk geldiğim günden beri benimleydin hep. Seni kendime yakın hissetmiyorum, içimde buluyorum adeta aaa

Diyorum yaa adı yok bunun, Cidi^msin sen benimm, iyi ki varsın, iyi ki seni tanıdım.

Yaa ellerim titriyor şu an. Yazdıkların çok duygulandırdı beni Sad
Slayt bitirdi zaten beni I love you
Ne kadar mutlu oldum anlatamam .

Seni ÇOOOOOO................KKKKKKK seviyorumm kalp

Neyse yaa duygularımı böyle yazılarla anlatamıyorum... İlk gördüğüm yerde sevgimle boğucam seniiiiiiii.
Biliyorsun kii duygularımın şiddetini asla azaltmam ve saklamam... Very Happy
Sarılırken aşırı sıkıp canını çıkartabilirim yanii Very Happy

S.Ç.S puccaÇ:

BANA EN BÜYÜK HEDİYE SENİN DOSTLUĞUN OLDU... :AşırıDuygusalVeMutluluktanAğlayanİfade:

En son _Another_Love_ tarafından Cuma Tem. 11, 2008 1:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
xXfledermausXx
[Admin]
[Admin]
xXfledermausXx

Nerden : >>bakkaL amcanın ordan sağa dönünce karşına çıkan iLk şatonun 4. katından xD

MesajKonu: Geri: Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..!   Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! EmptyCuma Tem. 11, 2008 12:55 pm

bitanem,Özge*cim...
seni çok seviyorum.umarım doğum günün sana şu an sahip oLduğunun 67522 katı mutLuLuk getirir.nice mutLu yıLLara Smile

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 925358

dipnot:Önncü süper oLmuş sLayt xD
_Another_Love_
chatlaq mod
chatlaq mod
_Another_Love_

MesajKonu: Geri: Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..!   Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! EmptyCuma Tem. 11, 2008 2:25 pm

Nisa^mm Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 6933 Ben de seni çok seviyorum...

Çok teşekkürler bitanemm... Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 469694

Sizi tanıdığım için çok ama çoooo...k mutluyum Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 975565
LoLi*Star*
[Admin]
[Admin]
LoLi*Star*

MesajKonu: Geri: Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..!   Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! EmptyCuma Tem. 11, 2008 3:21 pm

hepyyy bort dey tuu yuuu

iyikki dogdun ozgem...iyiki varsin..

umarim o guzel yuzun solmaz..hep mutlu olman dilegiyle..SmileSmile
ß!LL^Li ßéßéNq
Moderatör
Moderatör
ß!LL^Li ßéßéNq

MesajKonu: Geri: Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..!   Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! EmptyCuma Tem. 11, 2008 3:43 pm

oyyy özge*cim benimmm Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 469694
öncü kadar iyi tanıyamadım seni tanıyamamda beLki Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 161310 ama ne kadar iyi kaLpLi oLduğunu her defasında mutLaka gösteriyosun Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 870709 Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 286773

gerçekten meLek gibisin yüzündeki güLümseme hiç eksik oLmuyo inş...ta hiç eksik oLmaz Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 469694 Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 870709 Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 615989

sevdikLerinLe ömrün boyunca hep mutLu oLursun inş...... Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 286773

yüzündeki güLümseme hiç eksik oLmasın hep mutLu oL seni üzmeLerine hiç bi zaman izin verme çünkü hiç haketmiyosun shineyy Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 286773 Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 6933

senin yanında oLan nadir insanLarı kıskanıyorumm Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 161310 onLarın yerinde gerçekten oLmak isterdim... shineyy

öncü*m özge*me iyi bakk Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 286773 Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 6933 Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 870709 Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 469694

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 598910 Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 598910 Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 870709 Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 980422

SENİ ÇOK SEVİYORUM.... aaa
_BrCxxPf_
Bebish Mod xD
Bebish Mod xD
_BrCxxPf_

MesajKonu: Geri: Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..!   Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! EmptyCuma Tem. 11, 2008 6:31 pm

Canım dostum özge^meee.....
iyiki doğdun küçük kuzumm.. Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 598910 Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 469694 Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 469694 Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 469694

hayatımın belkide zor günlerind etanıdım sizleri..ve seni.... keşke çok eskiden böyle dost olsaymışız..hatırlıyor musun?? ortaokuldan belkide ikimizde birbirimizin yüzüne bakmazdık..tahmin edebilir miydinki...böyle olacağını...en unutamadığım günde birbirimize ilk sır verdiğimiz gündü..sizdeydik..üçümüzde ogün bi sırrımızı söyledik..vay bee dostuluğumuz ne aşamalardan geçti ve şimdi BİZ^iz dost

canım benim bu da diğer pastan.. Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 6933

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 16

bunlarda baloncukların..Smile
Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! Balon

veee bugün yüzünde gördüğüm o güzel gülümeseme....hayatın boyunca hep öyle gülmen dileğiyle canım meleğim..

Dediğim gibi ağlayarak geldiğimiz şu hayata
inat ömür boyu gülmen dileğiyle ..

eğer her gece yattığında büyülü düşler sana BİZDEN bahsediyorsaa....hemen tatlı uykundan uyan çünkü BİZ hiç uyuyamıyoooooruuuuzzz:D

sarıll

veee veee bugün çok güzel birgündü sana süpriz yapıcaz diye elimiz ayağımıza dolaştı ama değdi... bugünü hiç unutamayacağım ayrıca ilk pasta yapma deneyimimi yaaşdım buda tarihi bi adım..Very Happy

kocaman tombik yünlü yumacık kuzunla sana mutluluklar iii
_Another_Love_
chatlaq mod
chatlaq mod
_Another_Love_

MesajKonu: Geri: Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..!   Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! EmptyCuma Tem. 11, 2008 7:25 pm

Bugu^mm; tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum senii.Dediğin gibi keşke ortaokuldan başlasaydı dostluğumuz ama olsunn... Sağlam temeller üzerine kurulmuş olması daha önemli. Öncü^mle Birlikte bugün beni çoo...k mutlu ettiniz. Sizi çok seviyorumm iii Dostluğumuz hiç bozulmasın ve hiç ayrılmayalım üü

Tuba^mm; çok teşekkür ederim bitanemm... Sen de iyi ki varsın. İyi ki tanımışım senii Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 469694 Umarım sen de hep mutlu olursun canım benimm Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 615989

Yağmur^umm; benimle ilgili ne zaman bişey yazsan cidden çok mutlu oluyorum ve sana daha da çok ısınıyorum Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 6933 Sana da çok teşekkür ederim tatlım. Hakkımdaki düşüncelerin beni çok mutlu ediyor. Seni çok seviyorum canımm Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 615989
ŞeboisTH
[ŞeBoiSt MoD]
[ŞeBoiSt MoD]
ŞeboisTH

MesajKonu: Geri: Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..!   Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! EmptyCuma Tem. 11, 2008 11:05 pm

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 111yz1up9mwaw1

Biz seninle 11 Nisan'dan itibaren konuşmaya başladık diyebilirim.
O zaman hiç bilmezdim karşıma böyle iyi, sıcakkanlı, şeker bir kız çıkacağını.
Hani her insanın ruh ikizi vardır derler.
Ben sende onu görmüştüm.
Ne dersen de kendimde onu buluyordum.
ve şuan o kadar mutluyum ki.
Çünkü sen doğdun.

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! Heartkao2tl2jcbg0

Sen benim ikizimsin, uğurumsun, prensesim ve biricik dostumsun.
İyiki varsın nice mutlu yıllara.

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 200690lh3

Pastaların;
Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! Aretkalarblogcuvh8

Ben bir pasta ile idare eder miyim?
Etmem.

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! Mutfakguncsc4b0il8

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 6094qjjo6

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! Guldilara1oq7

Buraya pek bir şey yazamıyorum çünkü zaten ben sana gerekenleri videoda anlattım.
Umarım gerçekten beğenmişsindir.

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 6167ogpb7

İyi ki doğdun ikizim, iyi ki varsın.
Sen hep benim kalbimde olacaksın.
Mesafeler önemsiz, sevgimiz varken.
Gülücükler hiç eksik olmasın o güzel yüzünden.
Umarım her zaman beni hatırlarsın.
Kendine de çok çok iyi bakarsın.

Nice mutlu, huzurlu, neşeli, hayat dolu, başarılı, Öncü'lü, Burcu'lu, İkizli, yüzünden gülümsemenin eksik olmadığı, Th'li yıllara.

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! Creddy1ms9uz8

Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım... Senin gibi dosta sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki dostumsun!Nice senelere ikizim.
_Another_Love_
chatlaq mod
chatlaq mod
_Another_Love_

MesajKonu: Geri: Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..!   Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! EmptyC.tesi Tem. 12, 2008 1:56 pm

İkizim, bitanem, canım, herşeyim, ne desem az sana sarıll

Videonu çok beğendim. Bir kez de buradan kocaman teşekkür ederim iii

Bir de yakından görebilsem senii, sesini duyabilsem Sad

Seni unutmam mümkün değil, çok değerlisin benim için. Biricik ikizimsin benimm. Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 286773 Seni çok seviyorum canım. Aradaki mesafelere inat çok seviyorum seniii Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 6933
_VaNgUaRd_RoCk_
[Admin]
[Admin]
_VaNgUaRd_RoCk_

MesajKonu: Geri: Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..!   Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! EmptyPtsi Tem. 21, 2008 11:38 pm

Öbür seneye kadar Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..! 910442
https://thfantrgirls.yetkin-forum.com

Dünyanın En iyi Dostunun doğum günü kutLu oLsun..!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-