TH Fan Tr Girls

TokioHotelFanTr Kızlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

Konser xD[Karıstırma macera omu bumu :S]

YazarMesaj
TomKoliiq
Aday
Aday

MesajKonu: Konser xD[Karıstırma macera omu bumu :S]   Çarş. Haz. 18, 2008 9:46 pm

Basit gelebilir ama süper bir Macera !
Giyindim,makyajı yaptım ,Hazırlanadım.Konser alanına doru yürüyorum.Önüme birtane özenti Tom ötesi bir kıs gördüm ama ben özenti değil gerçek sandım.Ama görsenis aynı tom elinde aynı tomun tel.aynı dedorant.Yanına yavaş , yavaş yaklaştım bende şaştımtabi ne kadar rahat yürüyo bu böle hiç kimse saldırmuyo....
Konsere geldiğim için yabancıydım tabi.Gittim kızın yanına tabi ben Tom billiyarum :heyyyoo:
Ben:
-Merhaba Ben €na sizi çok severek dinliyorum hemde çok seviyorum.[Almanca tabi Very Happy ]
ÇakmaTom:
-Kahkaya boğulur ve:Ben Tom değilim cinsiyet körümüsündedi! Embarassed
Bana kal geldi aşırı utanmıştım ağlıcak kadar oldum ama makyajı akmasın diye toparladım kendimi ama rezil olduğumu biliyodum shineyy shineyy
Ne bilirdim o kişinin benim konserde yanımda olucağını kızgınn Sad
Tabikide ben kıza aşırı sinirlendim ama çok Arkasından sayıyorum .
Birdaha karsımdan Tom geçse Tom demicek kadar utnmıştım
Allahım ne oldu ne bitti vardım konser alanına.Çok heyecanlıydım kalbim küt küt aatıyo benimde damarlarım bitiyodu heyecandan Very Happy
Scrai! ile basladı Konser benim kalbim atıyo tabi felan bi sağıma döner bi bakarımki o kızzz! İmza alırken ben sıraya girdim neyse parası verdim kıs girdi yarım saat çıkmadı.Halbüki 25 dk durması gerek herkes sinir Bide 2 sıra var benim girmeme meraktan çatlıyorum acaba ne yapıyolar Tom ne dedi Koruma da girdi mende aradan bakıyorum allahım teşke bakmasaydım 50+ yaş nese bosverin kızgınn Çıkarken Ben tomu o kıs zannettim biraz atıştım Havlusunu birde ben kapmıstım Sad Sad puucca allahım o güz berbattı sonra o kızı gördüm galiba içimden bıraz şimdide Tom çıkar dedim yoluma devam ettim. zzz
Kullanıcı profilini gör
Nenny
xXxVampir ModxXx
xXxVampir ModxXx

MesajKonu: Geri: Konser xD[Karıstırma macera omu bumu :S]   Cuma Tem. 25, 2008 4:33 pm

Tatlım yanlış anlamadıysam Tom'la atıştığını söyledin...
Üzgünüm ama buna kimse inanmaz :/

Gabi ,
Finn ve Florian'a
Kullanıcı profilini gör
spetisyen emo
Amatör
Amatör

MesajKonu: Geri: Konser xD[Karıstırma macera omu bumu :S]   Paz Ağus. 03, 2008 10:57 pm

yani biraz saçma gibi kusura bakma cnm ayrıca bu hangi konser? nerdeki ve tarih kaç? seni sorguluyorum sanma merak ettim sadece belki o konserde bende olabilirim yani sen söle bi oke???? bounce
Kullanıcı profilini gör
||aDReNaLiN||
Amatör
Amatör

MesajKonu: Geri: Konser xD[Karıstırma macera omu bumu :S]   Cuma Ağus. 15, 2008 2:09 pm

sen önce tokio hoteli gördün sonra tomla tartıştın öyle mi ??
alınma ama kimsenin inanacağını sanmıyorum ... Suspect
Kullanıcı profilini gör
ŞeboisTH
[ŞeBoiSt MoD]
[ŞeBoiSt MoD]

MesajKonu: Geri: Konser xD[Karıstırma macera omu bumu :S]   Cuma Ağus. 15, 2008 2:14 pm

Bencede çok saçma.
Kusura bakma ama inanmadım ben sana.
Ayrıca ''kal geldi'' ne demek?

Hayaller gerçek oluyor!

Kullanıcı profilini gör

Konser xD[Karıstırma macera omu bumu :S]
1 sayfadaki 1 sayfası