TH Fan Tr Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TH Fan Tr Girls

TokioHotelFanTr Kızlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

KarşıLıksız Aşk Üçgeni...

+2
_VaNgUaRd_RoCk_
ß!LL^Li ßéßéNq
6 posters
YazarMesaj
ß!LL^Li ßéßéNq
Moderatör
Moderatör
ß!LL^Li ßéßéNq

KarşıLıksız Aşk Üçgeni... Empty
MesajKonu: KarşıLıksız Aşk Üçgeni...   KarşıLıksız Aşk Üçgeni... EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 11:00 am

ben iLk defa böyLe bişey yazıyorum umarım iyi yazabiLirim...
shineyy
bu oLay bu yıL içinde yaşanmıştır.... zzz
ben 1.5 yıL kadar önce burak isimLi biriyLe tanışmıştım msnde tokio hoteL sayesinde asLında oda thciydi =)
neyse biz tanışınca çok iyi arkadaş oLduk herşeyimizi birbirimize anLatıyorduk o kadar iyidik...o bana sevgiLisin bende ona sevgiLimi anLatıyordum...
sonra işte benim gizem isimLi bi arkadaşım daha vardı onunLada yakındık ama burak*La oLduğumuz kadar değiLdi ama yinede arkadaştık o da bana herşeyini anLatırdı...
[konudan konuya geçtiğimi düşünmeyin birbiriyLe bağLantıLı... shineyy ]
neyse burak burcu diye bi kızLa çıkıyordu ama ayrıLdıLar işte çok üzgündü çünkü onu çok sevdiğini bende biLiyodum...ondan ayrılınca çok kötü oLdu ama bi şekiLde toparLadı kendini...
neyse işte biz bununLa 1 hafta kadar hiç konuşmadık ben msne giremediğim için...
o sıradada gizem deniLen kızLa çıkmaya başLamış benim haberim yokken çünkü herşeyi bana söyLerdi bunu söyLememesine çok bozuLmuştum...ben gizemLe çıktığını bi cumartesi günü öğrendim...o gün burak*La konuşmuştuk ama bana sevgiLim yok demişti.gizemLe konuşurken gizem iLetisine faLan yazmış işte burak*La iLgiLi bişeyLer bende sordum o da evet onunLa çıkıyoruz dedi...
sonra ben burak*a sorucaktım ama çok işim var babamın dükkanındayım sonra konuşuruz dedi bende sinirLenip msni kapattım...
sonra gizem söyLemiş heraLde öğrendiğimi burak*ın moraLi faLan bozuLmuş...msni açtığımda istemiyorum bu kadar basit faLan yazıyordu nickinde gizem için yazmış...
o akşamı gizem*Lede kavga etmişLer çünkü gizem*i istemiyordu...ağLamışLar faLan ama burak gizem için ağLamamış tabi neyse...ondan sonra biz bununLa konuştuk neden söyLemedin bana faLan dedi o da zamanı geLince sana çok önemLi bişey söLicem bekLe sadece dedi bende bekLeyemem söyLe faLan demiştim ama söyLemedi neyse işte yıLbaşının ertesi günü bana beni sevdiğini söyLedi ve ben şok oLdum hiç bekLemiyodum...onu söyLedi bende sonradan bende seni seviyorum demiştim ama asLında sevmiyodum bi anLık bişeymiş sonradan anLadım...bende ona öyLe söyLeyince bu gizemden ayrıLıcağını faLan söyLedi bene oLmaz o seni çok seviyo dedim...kendini soğutmaya faLan çaLıştı kızdan ama oLmadı sonra bende biz hiç başLamadan bitireLim dedim o da mecburen kabuL etti o akşamı nasıL yaşadım bende biLmiyorum zzz öyLe başLamadan bitti... zzz
sonra ben gizem*den daha fazLa sakLayamadım ve herşeyi ona anLattım çünkü gizemde benim arkadaşımdı ona kötüLük yapıyomuşum gibi geLiyodu... ??
gizem duyunca tabi çok kötü oLdu ağLadı faLan...
sonradan unuttu tabi ama hep bana burak*La iLgiLi soruLar sordu haLada sormaya devam ediyo..
onLar mutLu oLsunLar diye kendi mutLuLuğumdan vazgeçtim..beLkide hiç mutLu oLmicaktım...
ama burak*ın beni sevdiğine inanıyorum ama arkadaşım ikiside napabiLirdim ki pale
gizem*in onu bu kadar çok sevdiğini biLmesem çıkardım ama başkaLarının arasına giremezdim...

benim hikayemde böyLe...sizinLe payLaşmak istedim shineyy

kusura bakmayın iLk defa böyLe bişey yazıyorum anLamadığınız yada merak ettiğiniz yerLeri sorabiLirsiniz... shineyy
_VaNgUaRd_RoCk_
[Admin]
[Admin]
_VaNgUaRd_RoCk_

MesajKonu: Geri: KarşıLıksız Aşk Üçgeni...   KarşıLıksız Aşk Üçgeni... EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 1:52 pm

Ouuuvv..!!
Kötü bir durummuş Neutral
OnLarın mutluluğunu düşünmen erdemLi bir davranış canım benim ,bence en iyisini yapmışsın..!
https://thfantrgirls.yetkin-forum.com
_Another_Love_
chatlaq mod
chatlaq mod
_Another_Love_

MesajKonu: Geri: KarşıLıksız Aşk Üçgeni...   KarşıLıksız Aşk Üçgeni... EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 3:49 pm

Başkalarının mutluluğu için bişeylerden vazgeçmekk... herkesin yapamayacağı birşey... Bence de iyi yapmışsın... Çünkü çıksan bile o durumda mutlu olamazdın. Diğer tarafta birinin üzüldüğünü bile bile mutlu olunmaz bence.bizimle paylaştığın için teşekkürler canımm... Umarım gerçek bi mutluluğu kaçırmamışsındır Sad
GiPo=)
Moderatör
Moderatör
GiPo=)

MesajKonu: Geri: KarşıLıksız Aşk Üçgeni...   KarşıLıksız Aşk Üçgeni... EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 11:24 pm

Bence en normal olanını yapmışsın canım.. Ama Burak tan soğudun yada uzaklaştınmı kötü olur.. Yani arkadaş hatta bir sırdaş dost olarak gördüğün biri ne bileyim bir eksiklik olur..Ama sanırım zaten gerçekten sevmediğini geçici olduğunu söylemişsin.. HmSs Yada duygularını bastırmak isteyip kendine kabullendirebilmişsin Smile
İç dünyanın bilemem Very Happy ay ne diyorum ben Smile

Bizimle paylaştığın için teşekkürler canım..Smile İnsanın dostunun seni seviyorum gibi bir açıklamada bulunması yakınlarına güvenini kırar insanın ya :S
ß!LL^Li ßéßéNq
Moderatör
Moderatör
ß!LL^Li ßéßéNq

MesajKonu: Geri: KarşıLıksız Aşk Üçgeni...   KarşıLıksız Aşk Üçgeni... EmptyPerş. Mayıs 22, 2008 5:52 pm

aynen canım ya ben onu kardeşim gibi görüyordum onun bana öyle söylemesi çok kötü oLdu ne biLiim...Sad
GiPo=)
Moderatör
Moderatör
GiPo=)

MesajKonu: Geri: KarşıLıksız Aşk Üçgeni...   KarşıLıksız Aşk Üçgeni... EmptyPerş. Mayıs 22, 2008 9:26 pm

Ouyy canım benim ya Smile (: Pek bir sevesim geldi neden anlamadım Smile
ß!LL^Li ßéßéNq
Moderatör
Moderatör
ß!LL^Li ßéßéNq

MesajKonu: Geri: KarşıLıksız Aşk Üçgeni...   KarşıLıksız Aşk Üçgeni... EmptyPerş. Mayıs 22, 2008 9:32 pm

benimde sevesim geLdi canım yaaa sarıll aaa

sevgi yumağı oLduk xD
_VaNgUaRd_RoCk_
[Admin]
[Admin]
_VaNgUaRd_RoCk_

MesajKonu: Geri: KarşıLıksız Aşk Üçgeni...   KarşıLıksız Aşk Üçgeni... EmptyPerş. Mayıs 22, 2008 9:33 pm

ß!LL^Li ßéßéNq demiş ki:
benimde sevesim geLdi canım yaaa sarıll aaa

sevgi yumağı oLduk xD

Bu yumağın içine bireden dalasım geldi dost daLdımm işTee aaa
https://thfantrgirls.yetkin-forum.com
GiPo=)
Moderatör
Moderatör
GiPo=)

MesajKonu: Geri: KarşıLıksız Aşk Üçgeni...   KarşıLıksız Aşk Üçgeni... EmptyPerş. Mayıs 22, 2008 9:33 pm

Forumda yumak yaratıyorum yün müyüm neyim sizlerde kediler Very Happy asdfasdgfagh xD ne diyorum ben yaa Smile
ß!LL^Li ßéßéNq
Moderatör
Moderatör
ß!LL^Li ßéßéNq

MesajKonu: Geri: KarşıLıksız Aşk Üçgeni...   KarşıLıksız Aşk Üçgeni... EmptyPerş. Mayıs 22, 2008 9:36 pm

sevgi yumağımıza başka katıLan yok mu xD tanz [yok mu arttıran faLan xD]
GiPo=)
Moderatör
Moderatör
GiPo=)

MesajKonu: Geri: KarşıLıksız Aşk Üçgeni...   KarşıLıksız Aşk Üçgeni... EmptyPerş. Mayıs 22, 2008 9:38 pm

Yok yok Very Happy Karşılıklı sevgi üçgeni oluşturduk burada Very Happy Modlar bizi dövmeden konuyla bağdaştırayım dedim Very Happy
Bittercix
Aday
Aday
Bittercix

Nerden : Makarna tabağndan dicem ama nie sorduğunu anlamadm istemeye mi gelcen x)

MesajKonu: Geri: KarşıLıksız Aşk Üçgeni...   KarşıLıksız Aşk Üçgeni... EmptyC.tesi Tem. 19, 2008 2:08 pm

bu yumağa bende katılam mı shineyy
shrgrgl
Edebi Mod
Edebi Mod
shrgrgl

MesajKonu: Geri: KarşıLıksız Aşk Üçgeni...   KarşıLıksız Aşk Üçgeni... EmptyPerş. Ağus. 21, 2008 1:46 am

Kötü bir durum Sad
http://sweetdreams-shr.blogspot.com/

KarşıLıksız Aşk Üçgeni...
1 sayfadaki 1 sayfası