TH Fan Tr Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TH Fan Tr Girls

TokioHotelFanTr Kızlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

SaLla BakaLım!..

+10
_BrCxxPf_
ß!LL^Li ßéßéNq
rainbow
_Another_Love_
_VaNgUaRd_RoCk_
bill_nida
rock_eva_girl
ŞeboisTH
GiPo=)
doRis
14 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
bill_nida
Moderatör
Moderatör
bill_nida

SaLla BakaLım!.. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: SaLla BakaLım!..   SaLla BakaLım!.. - Sayfa 2 EmptySalı Haz. 10, 2008 8:21 am

geçen Bill ile bi kafeye gittik orda bana tost ısmarladı hemde çift kaşarlı xD
http://beyoncefantr.com/
tombilge
Aday
Aday

MesajKonu: Geri: SaLla BakaLım!..   SaLla BakaLım!.. - Sayfa 2 EmptyCuma Haz. 13, 2008 10:41 am

ya geçen bizim klüpte tomla karşılaştım bana bi yemek yiyebilirmiyiz dedi.....bill cim sağolsun tom daha demin yedin bi kız görünce karnın acıkıyo diyerek tüm romantikliği bozduı.....
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Amatör
Amatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

Nerden : Tokio Caddesi Hotel Sokak No:483 Kat:3 Daire:4 ALmanya/BerLin

MesajKonu: Geri: SaLla BakaLım!..   SaLla BakaLım!.. - Sayfa 2 EmptyPaz Haz. 15, 2008 11:08 pm

Geçen gün BİLL^Le spiderman 3^e gittik zuha
spetisyen emo
Amatör
Amatör
spetisyen emo

MesajKonu: Geri: SaLla BakaLım!..   SaLla BakaLım!.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 12, 2008 12:17 am

aaa EVET YAA ben geçen gün bill ile yemeğe gittim mantı yerken bill şarabı üstüne döktü bizde gemiyle havaalanına yürüdük.bill bana seni seviyorum dedi ay tom sen benim başımın tatlı belasısın dedim ben ona oda ben sana demedimki gustava dedim dedi jaguarlara rezil olduk o koskoca okyanusun altında olamaz yaaa ben kimim??? Very Happy Very Happy Very Happy
spetisyen emo
Amatör
Amatör
spetisyen emo

MesajKonu: Geri: SaLla BakaLım!..   SaLla BakaLım!.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 12, 2008 12:23 am

ya bide ne oldu?? AAAA geçen gün oks de ne göreyim?ne bill sınava girmiş soruları sallıyo bende senle kopya çekelim mi george dedim ben strifyim demesin mi çocukk aaaaa nasıl rezil oldum bak şimdi toma hıı bide şu tom la billin üvey kız kardeşleri var ya o benim öz teyzem çıktı bk şu tesadüfe olamazzzz simone teyzee kurtar beni oğlun gustev beni yiyecek.toom yapma yaaaaaaaaaaaaaa Very Happy ben geçen gün miami adalarında billi bi penguenle oturmuş saz çalarken yakaladım. bill dediki benim bu penguenimi al fırına koy üşümesin dedi bende tmm dedim ve koydum bakalım ne olacak?????????????***
Bittercix
Aday
Aday
Bittercix

Nerden : Makarna tabağndan dicem ama nie sorduğunu anlamadm istemeye mi gelcen x)

MesajKonu: Geri: SaLla BakaLım!..   SaLla BakaLım!.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 12, 2008 5:01 pm

ayy geçen oturuodum kanklamla kapı çaldı açtım th üyeleri Smile
Bill dediki bugün çok oturamayacağız efsun^CUM kusura bakma dedi sorun değil dedim Very Happy
geçtiler kahve içtik beraber falan gittiler sonra yine uğrarlarsa yazarım Smile
Bu arada o Bill^lerin hepsi dublör çünkü o gün bill bizde kahve içiodu Very Happy
spetisyen emo
Amatör
Amatör
spetisyen emo

MesajKonu: Geri: SaLla BakaLım!..   SaLla BakaLım!.. - Sayfa 2 EmptyC.tesi Ağus. 02, 2008 4:40 pm

ya ben geçen gün kuaförde bill'i gördüm bende saçlarımı boyatmaya gitimştim kızıla: )
baktımm aa bill saçlarını 0'a vurduruyo ay inanamadım yha bizim bill'imiz kel olmuş olamaz ama neyseki biz (BEN) onu dış özellikleriyle değil içindekileri seviyorum ay aşgıma o da çok yakışmış Twisted Evil

SaLla BakaLım!..
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Salla Tutarsa!..