TH Fan Tr Girls

TokioHotelFanTr Kızlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

Şaka gibi... =)

YazarMesaj
_Another_Love_
chatlaq mod
chatlaq mod

MesajKonu: Şaka gibi... =)   Perş. Nis. 10, 2008 6:07 pm

Dün burcu ve ben Öncü'ye bi şaka yaptık, sizinle paylaşmak istedim kızlar... Smile Benim moralim biraz bozuktu dün Sad , dersaneye gittik... Burcu kantine sakız almaya gitti. Bi baktık söylene söylene geliyor. Kantin kapalıymış... Huyu kurusun Burcu da sakız olmadan test çözemiyor... zuha Burcu bakkala gidicem dedi, Öncü de ya boşver başla işte falan dedi... Neyse ben de birlikte gidelim o zaman dedim... Burcu tamam dedi... Benim de moralim bozuk olduğu için gözlerim dolmuştu o zaman. Crying or Very sad O anda Öncü gözüme çok tatlı göründü, dur bi şunu öpeyim dedim... Öncü de ona sarılınca veda gibisinden bişey anladı heralde. Ya ne oluyor, niye bana sarıldın falan dedi... ((bu arada, daha önce çok sinirli olduğum için ölmek istiyorum falan demiştim Öncü'ye heralde o yüzden korktu diye düşündüm...)) Öncü , bende gelicem seni yanlız bırakamam falan dedi... Bende yok dedim... Neyse Burcu'yla ben dışarı çıktık, bakkala doğru gidiyoruz. Burcu da beni teselli etmeye çalışıyor... Ben çok dengesiz biriyim, o halimle bile aklıma Öncü'ye şaka yapmak geldi... Burcu'ya anlattım planımı... Burcu sınıfa girerken ben tuvalete saklandım... Burcu gitti sınıfa. Öncü de sormuş Özge nerde diye... Burcu da ben bakkaldayken yandaki tuafiyeye uğradı, sonra ben çıktım oraya baktım ama yoktu demiş. ((öyle dedirttim daha doğrusu:D)) Öncü de telaşlandı tabi hemen... Burcu'ya kızdı .sen onu niye yanlız bıraktın, intihar etmekten falan bahsediyordu dedi... İkisi aşağıya indi. Bende sessizce onların peşinden indim.Öncü söylene söylene aşağıya iniyor tabi zuha. Ondan sonra bi baktım Burcu tek başına yukarı çıkıyor... Öncü seni dışarda arıyor, bana da yukarı bak dedi,diyerekten geldi yanıma.Bende fazla uzatmak istemedim aşağı indik Burcu'yla birlikte... Ben tam dışarı çıkıyordum Öncü kapıdan içeri girdi, tam bulamadım diyordu ki beni gördü... Nerdesin sen, çok korkuttun dedi... Sarıldık sonra. sarıll ((bu arada öncü şaka olduğunu öğrenmedi hala...)) Neyse yukarı çıktık. ((dersane 6 katlı ve asansörü kullanamıyoruz... in-çık yapa yapa suyumuz çıktı zzz. Ben şakayı devam ettirmek istedim... Burcu'ya kaçamak göz attıktan sonra ona kızmaya başladım... Öncü çok telaşlanmış ama bakıyorumda sen hiç merak etmemişsin beni dedim. o da; ya niye merak edeyim ki geliceksin nasıl olsa dedi. Bende bağırdım ona. sen ne biçim arkadaşsın yaa dedim. insan hiç mi merak etmez dedim.zavallım da bizi yatıştırmaya çalışıyor zuha . Ama ben çok ağır konuştum... Her lafımda Öncü'nün gözler faltaşı gibi açılıyordu affraid ((ağır dediysem küfür falan aklınıza gelmesin. Hiç huyum değildir Smile )) Burcu ön sıraya geçti gizliden gülmek için... Ben Öncü'nün yanında oturduğum için gülemiyorum da... Burcu'yu ön sıraya geçmek de kurtarmadı, hızla çıktı sınıftan bob . Öncü, gel bi bakalım gitti gelmedi dedi. Bende boşver Öncü dedim... Onun gibi samimiyetsiz bir kızla işim olmaz dedim. Ama Öncü nasıl hayalkırıklığı ve üzüntü içindeydi, görmeniz lazımdı. Öncü, gel birlikte bakalım dedi ve zorla yanında götürdü beni. Karşıdan Burcu geliyordu hızla... Bana da ters ters bakıyordu tabi... Burcu'nun kolundan tuttum ve sarıldık birbirimize... Şaka dedim Öncü'ye... Daha şoku atlatamadan, kaybolmam da şakaydı dedim... İyice şaşırdı tabi...

Böyle bi şaka yaptık küçük adminime... ...:::

DİPNOT:: bu şakanın amacı bana 1 nisanda yaptıkları şakanın intikamını almaktı. Öncü'den aldım intikamımı. Bu olay unutulsun Burcu'ya da birşeyler düşünürüz artık Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

başlığı niye öyle yazdım onu bende bilmiyorum kızlar zuha

En son _Another_Love_ tarafından Perş. Nis. 10, 2008 10:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
ŞeboisTH
[ŞeBoiSt MoD]
[ŞeBoiSt MoD]

MesajKonu: Geri: Şaka gibi... =)   Perş. Nis. 10, 2008 7:00 pm

Öncü'ye acıdım şimdi.
Düşmüş sizin elinize.
Süpermişsiniz yalnız. clap
zuha
Okuyunca şok ( böhüü ) oldum.

Hayaller gerçek oluyor!

Kullanıcı profilini gör
LoLi*Star*
[Admin]
[Admin]

MesajKonu: Geri: Şaka gibi... =)   Perş. Nis. 10, 2008 7:25 pm

harbi yazık olmuş öncü^ye.. zuha
Kullanıcı profilini gör
_Another_Love_
chatlaq mod
chatlaq mod

MesajKonu: Geri: Şaka gibi... =)   Perş. Nis. 10, 2008 7:29 pm

Okuduğunuz için teşekkürler kızlar... Ama 1 Nisan şakası yüzünden çok ağlamıştım ben... İçimden intikamım acı olacak demiştim... Twisted Evil zuha

Kullanıcı profilini gör
ŞeboisTH
[ŞeBoiSt MoD]
[ŞeBoiSt MoD]

MesajKonu: Geri: Şaka gibi... =)   Perş. Nis. 10, 2008 7:42 pm

_Another_Love_ demiş ki:
Okuduğunuz için teşekkürler kızlar... Ama 1 Nisan şakası yüzünden çok ağlamıştım ben... İçimden intikamım acı olacak demiştim... Twisted Evil zuha
Ne oldu 1 nisanda?
Ben şanslı kesimdenim.
Şakalanmamıştım. Very Happy

Hayaller gerçek oluyor!

Kullanıcı profilini gör
_Another_Love_
chatlaq mod
chatlaq mod

MesajKonu: Geri: Şaka gibi... =)   Perş. Nis. 10, 2008 7:53 pm

En hassas olduğum konuda üzmüşlerdi beni. Ben karşılıksız aşk kurbanıyım Sad.Volkan (benim biricik aşkımmm kalp ) Burcu'dan hoşlanmış güya ve msn adresini eklemiş... Sevdiğiniz çocuğun en yakın arkadaşınızdan hoşlandığını düşünsenize bi... Ve Burcu bunu benle paylaşmadı, bana Öncü söyledi... Ben zaten çok üzülmüştüm Burcu benimle paylaşmayınca daha da üzüldüm. Evde ağladım okulda ağladım... Çoooook büyük hayal kırıklığı ve üzüntü içindeydim... Bana yapılan şaka da kısaca böyle Zuzu^^mm...

Kullanıcı profilini gör
_BrCxxPf_
Bebish Mod xD
Bebish Mod xD

MesajKonu: Geri: Şaka gibi... =)   Cuma Nis. 11, 2008 3:55 pm

özgecim hala o şakadamısın yaaa.... dans lütfenn yaniii unut artık e banada sakın şaka yapmayın lütfennn ayrıca daa öncü^^ye yaptığımız şakayı okudumdan ne kadar eğlendiğimizi bikerede gördüm ve bilgisayar başında koptum resmen XD

_Another_Love_
chatlaq mod
chatlaq mod

MesajKonu: Geri: Şaka gibi... =)   Cuma Nis. 11, 2008 4:01 pm

Zuzu^^m sordu diye kısaca bi anlattım... Ayrıca okulda da dediğim gibi seninle işim bitmedi... İntikamım acı olucak... Öncü^ye olduğu gibi... Twisted Evil Very Happy

Kullanıcı profilini gör
ŞeboisTH
[ŞeBoiSt MoD]
[ŞeBoiSt MoD]

MesajKonu: Geri: Şaka gibi... =)   Cuma Nis. 11, 2008 5:12 pm

_Another_Love_ demiş ki:
En hassas olduğum konuda üzmüşlerdi beni. Ben karşılıksız aşk kurbanıyım Sad.Volkan (benim biricik aşkımmm kalp ) Burcu'dan hoşlanmış güya ve msn adresini eklemiş... Sevdiğiniz çocuğun en yakın arkadaşınızdan hoşlandığını düşünsenize bi... Ve Burcu bunu benle paylaşmadı, bana Öncü söyledi... Ben zaten çok üzülmüştüm Burcu benimle paylaşmayınca daha da üzüldüm. Evde ağladım okulda ağladım... Çoooook büyük hayal kırıklığı ve üzüntü içindeydim... Bana yapılan şaka da kısaca böyle Zuzu^^mm...
Ay kıyamam ben sana. sarıll
O zaman hak etmişler.
Ne kadar üzmüşler seni.
Kusura bakmasınlar ama hak etmişler o zaman. Twisted Evil
Burcu'yada bir şaka düşünmek lazım şimdi. scratch (Allah'ım ne kadar kötüyüm Twisted Evil )

Hayaller gerçek oluyor!

Kullanıcı profilini gör
hopeless!
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Şaka gibi... =)   Cuma Nis. 11, 2008 5:19 pm

zuha koptum ya!! zuha

ellerinize sağlık Özge^cim!!

ben bari Öncü^ ye bir geçmiş olsun diyeyim zuha
Kullanıcı profilini gör
_Another_Love_
chatlaq mod
chatlaq mod

MesajKonu: Geri: Şaka gibi... =)   Cuma Nis. 11, 2008 8:47 pm

Düşünelim tabi Zuzu^^mm... Kötü olmak ayrıcalıktır...!!! Twisted Evil

Yorumun için teşekkürler Merve^^mm... Evet Öncü çok kötü olmuştu o gün... Ama şakanın üstüne falım sakız iyi gitti... zuha ((herşey bi sakızla başladı ve Öncü^^nün tesellisi de bir adet sakız oldu...))

Kullanıcı profilini gör
_VaNgUaRd_RoCk_
[Admin]
[Admin]

MesajKonu: Geri: Şaka gibi... =)   C.tesi Nis. 12, 2008 2:43 pm

Mad Twisted Evil Gıcık insanlar nasıl korktum ama ben biliyor musunuz??neyse güzel bir anı olmuş oldu(mod:polyana Razz )

Kullanıcı profilini gör http://thfantrgirls.yetkin-forum.com
_Another_Love_
chatlaq mod
chatlaq mod

MesajKonu: Geri: Şaka gibi... =)   C.tesi Nis. 12, 2008 5:38 pm

Evet tatlım... Ya şakaydı bitti gitti... Benim için çoooook üzülmen de hoşuma gitmedi değil hani... Very Happy Seni çoooook seviyorum Öncü^mmm... kalp

Kullanıcı profilini gör
_VaNgUaRd_RoCk_
[Admin]
[Admin]

MesajKonu: Geri: Şaka gibi... =)   C.tesi Nis. 26, 2008 11:19 pm

Bende seni Melek..

Kullanıcı profilini gör http://thfantrgirls.yetkin-forum.com
GiPo=)
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: Şaka gibi... =)   Çarş. Mayıs 21, 2008 11:32 pm

AHuhaha Very Happy Şaka iyiymiş ya ama birşey oldu sanmış arkadaşına canım ay yazık yerim seni Very Happy Özge mi de çok üzmüşsünüz 1 Nisanda haketmişsiniz aslında ama ne bileyim Very Happy Yapmayın be böyle şeyler birbirinize Very Happy
Kullanıcı profilini gör
spetisyen emo
Amatör
Amatör

MesajKonu: Geri: Şaka gibi... =)   Paz Ağus. 03, 2008 10:51 pm

SÜPER ÇOK İYİ PLANLANMIŞ Bİ ŞAKA YHA valla öncüye halini düşünemiyorum yzık neyse ama süper şaka tebrik ederim
Kullanıcı profilini gör
shrgrgl
Edebi Mod
Edebi Mod

MesajKonu: Geri: Şaka gibi... =)   Perş. Ağus. 21, 2008 1:50 am

ehehe süpermiş bu ya koptum xD Yazık Öncü^mee ((:
Kullanıcı profilini gör http://sweetdreams-shr.blogspot.com/

Şaka gibi... =)
1 sayfadaki 1 sayfası