TH Fan Tr Girls
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TH Fan Tr Girls

TokioHotelFanTr Kızlarının Buluşma Noktası

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Korkunç Bir Hikaye

+8
Ta$ ßeßenq ßinqiy
GiPo=)
bill_tom-duygu
doRis
xx_quixotic_xx
LoLi*Star*
Nenny
bill_nida
12 posters
YazarMesaj
bill_nida
Moderatör
Moderatör
bill_nida

Korkunç Bir Hikaye Empty
MesajKonu: Korkunç Bir Hikaye   Korkunç Bir Hikaye EmptyPtsi Mart 31, 2008 10:34 pm

Yıl 1994 temmuz ayı cumartesi akşamı.. Ben ve kardeşim o akşam yemek yiyorduk ve aniden zil çaldı, kapıyı annem açtı.Kapıda olan kişiler arkadaşlarımdı ve bizi aşağıya çağırıyorlardı saat 10.00′na geliyordu sofradan kalkar kalkmaz aşağıya indik arkadaşlarımızla her gece korkunç hikayeler anlatırdık, (Gece dedim çünkü sabahlara kadar oturur hikayeler anlatır oyun oynardık) her kafadan bir hikaye çıkardı ortaya ama birbirimizi korkutmak için yarış yapardık.O akşam herkez hikayesini anlattıktan sonra oyun oynamaya karar verdik, o zamanlar 11 yaşındaydım ve saklanbaç oynamayı çok seviyordum. Ebe saymaya başladığında herkes yerini almıştı ve bende, tabiki ben o anki olacak olaylardan haberdar değildim, kim bilirdiki şeytanı karşımda göreceğimi neyse konuya geçelim ben yerimde ebenin saymayı bitirmesini bekliyordum ebenin saydığı binanın yan tarafındaydım ebebin sayması bitmediği için sıkıntıya girmiştim o, an arkamı dönmemle dona kalmam bir olmuştu şimdi şeytanla karşıkarşıyaydım o herkesin bildiği gördüğü bir tipten değildi (tabii ki görenler için..) 2 metre boyu,yumruğum kadar iri ve kıpkırmızı gözleri çatal biçiminde uzun asası 2 adet iri buynuzları ve üstünde siyah birşeyi vardı ama ayakları yoktu evet yanlış okumadınız ayakları yoktu adeta uçuyordu o, anda vücudum çözülü vermişti hemen bahçenin ortasındaki kuyunun arkasına saklanmıştım ebe ağladığımı duyunca hemen arkadaşlara haber verdi bu şeytanı yakın arkadaşımda görmüş ve oda çok korkmuştu. (ismini vermeyeceğim.) Ve bu olaylardan sonra her pisliğin yanında cinlerin olduğuna şaitlik ettim. Ertesi sabah şeytanı gördüğüm yere geldik orada bulunan ev bomboştu evin içinde bir el vardı ve sanki el bizi seyrdiyordu önce inanmadık sonrada banyoda gördük ev zemin kattaydı banyonun penceresinden içeri yumurta kartonu attık ve karton geri geldi ve bu olay bi kaç defa gerçekleşti ne zaman oraya gitsek üst kattakilerin kızını yerde baygın buluyorduk ve bu olaydan sonra bişey farkettimki ne zaman korkunç hikayeler anlatsak ozaman kötü şeyler oluyordu ama anlatmayıda seviyorduk. Bu yüzden siz siz olun sakın korkunç şeylerden bahsetmeyin eğer cinlerden bahsedecekseniz kötü varlıklar diye konuşun, bunu sakın unutmayın
http://beyoncefantr.com/
Nenny
xXxVampir ModxXx
xXxVampir ModxXx
Nenny

Korkunç Bir Hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Hikaye   Korkunç Bir Hikaye EmptyPtsi Mart 31, 2008 11:53 pm

Ben böyle şeylere inanmam üzgünüm :/
bill_nida
Moderatör
Moderatör
bill_nida

Korkunç Bir Hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Hikaye   Korkunç Bir Hikaye EmptySalı Nis. 01, 2008 7:53 am

hmm...olabilir korku diye koydum.. Very Happy
LoLi*Star*
[Admin]
[Admin]
LoLi*Star*

Korkunç Bir Hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Hikaye   Korkunç Bir Hikaye EmptySalı Nis. 01, 2008 3:08 pm

herkesin inanclari farkli..bende gormeden inanmam aslinda..neysee..sagol canim.. iii
xx_quixotic_xx
Aday
Aday
xx_quixotic_xx

Korkunç Bir Hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Hikaye   Korkunç Bir Hikaye EmptyÇarş. Nis. 02, 2008 5:58 pm

Açıkçası ben de inanmam yani görmeden... Very Happy
Görsem napardım acaba kafayı yerdim herhaLde
Laughing
doRis
 MenajeR                          
 MenajeR                          

Korkunç Bir Hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Hikaye   Korkunç Bir Hikaye EmptyÇarş. Nis. 02, 2008 8:03 pm

tamam belki başta olabilir dedim ama sonradan Şeytanı betimlerken elinde sivri uçlu sopası kafasında sivri çıkınıtlar vs.

Şeytanın olduğunu biliyor ve kabulleniyor olsamda bu özellikler sadece çizgi filmler ve hikayelerde oluyor!Yani gerçek şeytanda 3 dişli çatal ve boynuz olduğunu sanmıyorum!.. hihi

Sağol canım!..
bill_tom-duygu
Aday
Aday
bill_tom-duygu

Korkunç Bir Hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Hikaye   Korkunç Bir Hikaye EmptyPerş. Nis. 03, 2008 2:02 pm

bunu sen mi yaşadın güzelmiş ben çok severim böle hikayeleri ama az da olsa korkarım Very Happy clap
bill_nida
Moderatör
Moderatör
bill_nida

Korkunç Bir Hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Hikaye   Korkunç Bir Hikaye EmptyPerş. Nis. 17, 2008 7:09 pm

anam yok be Allah korusun sendee zuha

Rica Ederim kızlaR bende inanma böyle şeylere.. dans
GiPo=)
Moderatör
Moderatör
GiPo=)

Korkunç Bir Hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Hikaye   Korkunç Bir Hikaye EmptyCuma Nis. 18, 2008 12:14 am

Daha okumadım xD Ama rüyamda ateşli yerlerde elinde 3 başlı çatal olan zebani gibi varlıklardan kaçmak istemiyorum xD Gündüz okurum Razz
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Amatör
Amatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

Nerden : Tokio Caddesi Hotel Sokak No:483 Kat:3 Daire:4 ALmanya/BerLin

Korkunç Bir Hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Hikaye   Korkunç Bir Hikaye EmptyPaz Mayıs 25, 2008 7:05 pm

Ayh böyLe şeyLere inanmıyorum ben ya :S
tomaniaq
Aday
Aday
tomaniaq

Korkunç Bir Hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Hikaye   Korkunç Bir Hikaye EmptyPaz Mayıs 25, 2008 7:33 pm

Nenny demiş ki:
Ben böyle şeylere inanmam üzgünüm :/

Aynen xD

GörebiLeceğimi de sanmıyorum xD
http://www.konusharock.com
Ta$ ßeßenq ßinqiy
Amatör
Amatör
Ta$ ßeßenq ßinqiy

Nerden : Tokio Caddesi Hotel Sokak No:483 Kat:3 Daire:4 ALmanya/BerLin

Korkunç Bir Hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Hikaye   Korkunç Bir Hikaye EmptyPtsi Mayıs 26, 2008 2:59 pm

Bende inanmadım dedim ama akşam korkudan uyuyamadım xD xD
ŞeboisTH
[ŞeBoiSt MoD]
[ŞeBoiSt MoD]
ŞeboisTH

Korkunç Bir Hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Hikaye   Korkunç Bir Hikaye EmptyPtsi Mayıs 26, 2008 5:14 pm

Yani böyle şeylere inanmak saçma olur.
Değişikmiş.
Sağ ol canım yinede.
GiPo=)
Moderatör
Moderatör
GiPo=)

Korkunç Bir Hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Hikaye   Korkunç Bir Hikaye EmptySalı Mayıs 27, 2008 10:33 pm

Şeytanı görmesi gerçekten saçma bence hayal gücünün bir oyunu ama diğer 3 harfliler gerçek bu da ayrı bir konu.. Bu arada nihayet okudum Smile
bill_nida
Moderatör
Moderatör
bill_nida

Korkunç Bir Hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Hikaye   Korkunç Bir Hikaye EmptyCuma Haz. 06, 2008 2:04 pm

anam Hor görmeyin bu konuyu koydum diye hiç konu yoktu bende koydum :hönk

bende inanmam lol!

Rica ederim..
shrgrgl
Edebi Mod
Edebi Mod
shrgrgl

Korkunç Bir Hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Hikaye   Korkunç Bir Hikaye EmptyC.tesi Haz. 14, 2008 3:45 pm

endless_rain demiş ki:
tamam belki başta olabilir dedim ama sonradan Şeytanı betimlerken elinde sivri uçlu sopası kafasında sivri çıkınıtlar vs.

Şeytanın olduğunu biliyor ve kabulleniyor olsamda bu özellikler sadece çizgi filmler ve hikayelerde oluyor!Yani gerçek şeytanda 3 dişli çatal ve boynuz olduğunu sanmıyorum!.. hihi

Sağol canım!..
kesinlikle katılıyorum
http://sweetdreams-shr.blogspot.com/
spetisyen emo
Amatör
Amatör
spetisyen emo

Korkunç Bir Hikaye Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç Bir Hikaye   Korkunç Bir Hikaye EmptyPaz Tem. 27, 2008 10:19 pm

ben şeytanların görünmediğini bilirdim ama görsem korkerdım çok ayy ayy ama inanmadım sanki

Korkunç Bir Hikaye
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-